Plaukts augstais 4 You by VOX balts ozols

139.00

Apraksts

Ekstras:

Sānu grāmatu skapis 4 durvju skapim no kolekcijas 4 You ir vienkāršs veids, kā palielināt vietu savu lietu glabāšanai. To, kas neietilpst garderobē, var ērti novietot plašajos mēbeļu plauktos. Militāristiskais, universālais dizains padarīs grāmatu skapi perfekti pieskaņotu jūsu mājas interjeram.
Grāmatu skapis ir paredzēts 4 durvju drēbju skapim, un tajā ir montāžas caurumi, kas ļauj to piestiprināt pie šīs mēbeles sāniem. Pateicoties tam, jūs varat iegūt drēbju skapi ar praktisku, īpaši ietilpīgu papildu gultu.
Tas ir pieejams divos variantos, kas pielāgoti 4-durvju skapja atsevišķu modeļu augstumam. Mazākajā no tiem, 206 cm augstumā, ir 5 plaukti, bet 240 cm augstajam ir 6 plaukti.
Dažāda izmēra plaukti atvieglos jūsu lietu organizēšanu. Izmantojiet tos, lai glabātu savus iecienītākos kompaktdiskus, grāmatas vai dekorācijas.
Grāmatu skapja ozola krāsas padziļinājums rada interesantu, maigu kontrastu ar balto korpusu. Tā ir ne tikai sava veida mēbeļu apdare, bet arī optiski maina tā izmērus. Dabas iedvesmots dekors var būt arī lielisks pīlārs jūsu augu kolekcijas eksponēšanai.
Ja pirms pirkšanas vēlaties uzzināt, kā grāmatu skapis izskatīsies jūsu mājās, izmantojiet intuitīvo VOXBOX aplikāciju.

Parametri:

  • Dziļums: 22.0 cm
  • Platums: 42.0 cm
  • Augstums: 206 cm vai 240 cm!

Masa: 39.5 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu