Kumode augstā 4 You by VOX

279.00

Apraksts

Ekstras:

Vai vēlaties parādīt savu stilīgo trauku kolekciju, vai varbūt vēlaties izstādīt savas pavārgrāmatas? Atvērtie plaukti ir vieta unikāliem priekšmetiem.
Kumodi var papildināt ar krāsainajām kastēm no 4You piedāvājuma, kas pieejamas divos izmēros. Pateicoties tām, varat viegli mainīt bufetes raksturu un sadalīt plauktus mazākās daļās.
Kumode ir aprīkota ar praktisku skapīti, kas lieliski noderēs papildu trauku, lielāku trauku un galdautu uzglabāšanai. Tur esošais plaukts ir regulējams augstumā – lai jūs varētu pielāgot vietu tajā glabājamajiem priekšmetiem.
Skapja durvju mīkstās aizvēršanas sistēma palielina mēbeļu lietošanas komfortu. Durvis, kuras aizverot nevar atsist pret skapja korpusu, ir mazāk pakļautas bojājumiem un nerada nevajadzīgu troksni.
3 viegli izbīdāmās atvilktnēs var ievietot ēdamistabā nepieciešamos parocīgos priekšmetus, piemēram, salvetes, galda piederumus un sveces.
Kumode noderēs arī guļamistabā, mājas birojā vai pusaudža istabā. Atvilktnē un skapītī varat glabāt personīgās lietas, atvērtos plauktos varat salikt grāmatas vai dekorācijas.
Mēbeles var papildināt ar sānu plauktu, lai iegūtu vēl vairāk vietas uzglabāšanai. Pateicoties ideāli saskaņotiem izmēriem, moduļi veido vienotu veselumu

Parametri:

  • Dziļums: 42.0 cm
  • Platums: 99.5 cm
  • Augstums: 118.5 cm

Masa: 58.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu