Grāmatu plaukts divpusējs 4 You by VOX

299.00

Apraksts

Ekstras:

Divpusējais grāmatu skapis no kolekcijas 4 You viegli sakārtos jebkuru telpu, vienlaikus ļaujot radoši personalizēt to ar krāsainām kastēm.
Turpmāk jums nav jāizvēlas, uz kuru pusi vēlaties novietot mēbeles, vai arī jāizlemj, kādus priekšmetus tajā var novietot. Divpusējā grāmatu skapī 4 You ietilps visi  jūsu vērtīgākie priekšmeti.

Spēcīgi plaukti var viegli izturēt pat visbiezākās grāmatas svaru, un, pateicoties grāmatu skapja lielajiem izmēriem, tur var ievietot daudz grāmatas un lietas.
Grāmatu skapja baltā krāsa padara to piemērotu interjeriem, kas dekorēti dažādos stilos.
Grāmatu skapis ir veidots tā, lai tā saturam būtu pieeja no visām četrām pusēm, tādējādi tas var stāvēt jebkurā telpā, radot oriģinālu starpsienu.
Vai jums ir nepieciešama vieta, kur strādāt? Viss, kas jums jādara, ir plauktam jāpievieno īpašs tualetes galdiņš. Atbalsot to pret vienu no plauktiem, jūs izveidosiet ērtu rakstāmgaldu ar ātru piekļuvi grāmatām un dokumentiem.
Grāmatu skapi var papildināt ar maināmām kastēm, kas pieejamas septiņās krāsās un divos variantos – mazā vai lielā. Tie ne tikai atvieglos pat mazāko priekšmetu glabāšanu, bet arī kļūs par interesantu mēbeļu rotājumu.
Divpusējais grāmatu skapis no 4 You kolekcijas ir lieliski piemērots gan kā mājas bibliotēkas aprīkojums, gan guļamistabas mēbele. Izmantojot VOXBOX aplikāciju, jūs uzzināsiet, kā tā iederēsies jūsu telpā.

Parametri:

  • Dziļums: 40.5 cm
  • Platums: 168.0 cm
  • Augstums: 206.0 cm

Masa: 92.5 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu