Ēdamgalds 100×100 4 You by VOX

339.00

Apraksts

Ekstras:

Kompaktais galds no 4 YOU kolekcijas ir lieliski piemērots nelielam dzīvoklim. Novietojiet to viesistabā, kas savienota ar virtuvi, un izveidojiet ērtu ēdamistabas zonu visai ģimenei.

Parasta kvadrātveida galda virsma lieliski iederēsies jebkurā telpā. Tās noapaļotie stūri palielina drošību – tas ir īpaši svarīgi, ja mājā dzīvo bērni.
Galda virsma ir dubultā, tāpēc jūs saņemat papildu plauktus, kas palīdzēs ātri uzturēt kārtību.
Galdam var iegādāties arī vienu, vai divas speciālas atvilktnes – tās lieliski noderēs dažādu sīkumu, salvešu vai galda piederumu glabāšanai. Atvilktnēm katrā pusē ir dažādas krāsas fasādes – baltas vai ozolkoka. Izlemiet paši, kurš no tiem labāk piestāvēs jūsu interjeram.
Galda vidū ir funkcionāls padziļinājums. Tajā var ielikt garšvielas, ziedu vāzi vai  dažādus dzērienus. Izmantojiet to kā starpliktuvi – paslēpiet telefona lādētājus vai rezerves kabeļus un izbaudiet kārtību viesistabā. Ja vēlaties izmantot galda virsmas vienmērīgo virsmu, vienkārši aizveriet padziļinājumu.
Darba virsmas padziļinājumā ir arī caurums vadu izvadīšanai. Strādājot pie galda, varat to izmantot kā klēpjdatora lādētāju.
Spēcīgās koka kājas nodrošina galda stabilitāti.

Parametri:

  • Garums: 100.0 cm
  • Platums: 100.0 cm
  • Augstums: 76.0 cm

Masa: 46.7 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu