Četrdurvju skapis 4 You by VOX

669.00

Apraksts

Ekstras:

4 YOU kolekcijas četrdurvju skapis ir veidots tā, lai pēc iespējas atvieglotu skapja organizēšanu. Tā funkcionalitāte padara to lieliski piemērotu jebkuram guļamistabas interjeram, ievērojot jūsu vajadzības, kas gadalaiku gaitā mainās.
4 YOU kolekcijas četrdurvju skapis veiksmīgi aizstās atsevišķu skapi. Pārdomāti risinājumi un slēptās funkcijas palīdzēs maksimāli izmantot skapi pilnvērtīgi.
Skapis ir pieejams divos augstumos: 206 cm un 241 cm. Augstāks variants nozīmē vēl vienu plauktu (5, nevis 4) labajā pusē un papildu plauktu virs atvilktnēm.
Lielākā daļa plauktu (izņemot augšējo) ir brīvi regulējami augstumā. Pateicoties tam, jūs varat atvēlēt tik daudz vietas t-krekliem vai džemperiem, cik nepieciešams. Ja vēlaties, plauktus var pārvietot arī uz skapja kreiso pusi.
Skapis izgatavots no laminētas skaidu plātnes, kas spēj izturēt lielas slodzes. Tas ir papildus izturīgs pret bojājumiem un skrāpējumiem, kā arī viegli kopjams.
Skapja bīdāmās durvis salokās kā koncertzāles priekškars. Pateicoties tam, visas drēbes un aksesuāri vienmēr būs pa rokai.
Daudzveidīga telpa skapja iekšpusē ļaus ērti sakārtot apģērbu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Visā skapja platumā atrodas drēbju stangas, uz kuras var pakarināt kreklus, kleitas un citus apģērbus. Pārējās drēbes var salikt plauktos.
Jūs varat pielāgot plaukta augstumu virs atvilktnēm atbilstoši Jūsu vajadzībām. Tas nodrošinās Jums ērtu piekļuvi rokassomām, mugursomām vai kastītei ar šallēm.
Augšējos plauktos varat uzglabāt sezonas apģērbu un apavus. Tas būs piemērots arī kastēm ar priekšmetiem, kurus reti izmantojat.

Parametri:

  • Dziļums: 57 cm
  • Platums: 180 cm
  • Augstums: 206 cm vai 241 cm

Masa: 176.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu