Vitrīna viendurvju ar apgaismojumu Simple by VOX

319.00

Apraksts

Vitrīnas  Simple by VOX fasāde ir iestrādāts rūdītais stikls, kas ļauj attēlot visu vitrīnas saturu

Simple by VOX vitrīnas durvis var uzstādīt tā, lai durvis atveras gan uz labo vai kreiso pusi – atbilstoši tavām vēlmēm vai vajadzībām.
Simple by VOX viendurvju vitrīnai ir 4 plaukti  katrs ar augstuma regulēšanas iespēju, un  tie izgatavoti no kokšķiedru plātnes.
Kājas slēdzis ļaus ērti ieslēgt, un izslēgt LED gaismu, un speciālie kabeļu turētāji ļaus vadus sakārtot zem mēbelēm – acij neredzamā vietā.

Durvju eņģēs ir iestrādāta aizvēršanas Silent System, lai tad kad durvis tiek netīšām strauji aizvērtas, tās klusi aizvērsies bez trokšņa.

Simple by VOX vitrīnas korpusā jau ir iestrādāts LED apgaismojums, un tev tikai atliks to savienot ar slēdzi. Viendurvju vitrīnu var izmantot kā slēgto  grāmatu skapi ar stikla durvīm, jo biezie plaukti ir izgatavoti no kokšķiedras plātnes un var izturēt lielu slodzi!

Piezīme: Viendurvju vitrīnas cena var atšķirties, un tā ir atkarīga no izvēlētā korpusa krāsas un atbalsta kājām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā produkta gala cenu.

Pasūtot Simple sērijas mēbeles komentārā varat ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādi, rokturus, un kādas būs  atbalsta kājas!

Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola tonī
Fasāde – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola tonī
Kājiņas – pēc izvēles

Parametri:
Platums: 39 cm
Dziļums: 40 cm
Augstums: 185 cm

Izmērs norādīts bez atbalsta kājām.
Ja izvēlaties atbalsta kājas, pievienojiet  augstumam 9 cm!!!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Vitrīna viendurvju ar apgaismojumu Simple by VOX”
Uz augšu