TV galds 180cm ar funkcionālo virsmu Simple by VOX

369.00

Apraksts

Nosakiet savas istabas stilu, izvēloties Dizaina TV galdu Simple by VOX  ar dažādām krāsām: korpusam, fasādēm, rokturiem, un atbalsta kājiņu veidiem!

TV galda Simple by VOX atvilktnes ir aprīkotas ar Hettich Silent System, pateicoties kurai pat strauja aizvēršanās neradīs troksni un klusā aizvēršanas sistēma kalpos godam!
TV galda Simple by VOX  dziļumu un augstumu nosaka vadlīnijas, kas izriet no dažādām funkcijām. Uz dizaina TV galda Simple by VOX  novietotais televizors būs pareizā ergonomiskā augstumā attiecībā pret cilvēku, kas uz to skatās sēžot dīvānā.

TV galda Simple by VOX struktūra ir papildus nostiprināta ar t.s piekto kāju, kas ļauj TV galdam izturēt ļoti lielas slodzes, un tajā novietotā tehnika būs drošībā.

Atvilktņu iekšpuse ir veidota tā, lai tajās varētu ielikt gan CD, gan Blue Ray, gan DVD diskus. Mūzikas kolekcijai noderīga lieta!
Virs atvilktnēm ir divas brīvas  nišas vietas elektronisko iekārtu uzglabāšanai. To lielumu nosaka plašā izplatībā pieejamo elektronisko iekārtu lielums! Izmērs norādīts bez kājām. Zem TV kumodes virsmas, plaukta augstums 19,6 cm.
Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājiņas pievienojiet augstumam 9 cm
Ja izvēlaties atbalsta kājiņas pievienojiet augstumam 9 cm!

Piezīme: Simple TV galda cena var būt atšķirīga! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētā korpusa un  fasādes krāsas, kā arī no   atbalsta kājiņām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā produkta gala cenu!

Pasūtot Simple kolekcijas mēbeles, komentārā vajag ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, rokturus, un kāda tipa atbalsta kājiņas!

KRĀSAS :
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas, ovālas ozolkoka.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

MATERIĀLS :
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plātne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plātne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta.

IZMĒRI :
Garums: 180 cm
Platums: 47 cm
Augstums: 46,5 cm

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “TV galds 180cm ar funkcionālo virsmu Simple by VOX”
Uz augšu