TV dizaina galds 138cm Balance by VOX

169.00

Apraksts

TV galds 138cm Balance by VOX  ir mēbele konstruktors

Balance by VOX  ir novatoriska kolekcija, kas ļauj brīvi konfigurēt plauktus, kumodes, rakstāmgaldus , bez nepieciešamības tos saskrūvēt.
Sistēma Balance by VOX ietver gatavus elementus individuālai mēbeļu konstrukcijai. Pateicoties elementiem, kas ir daudzveidīgi gan krāsu, gan izmēru ziņā, Balance by VOX ļauj konfigurēt mēbeles, kas piemērotas dažādām telpām un viens no tiem ir stilīgais TV galds Balance 138cm!

Dažām TV galda Balance kastēm ir arī durvis, kas atvieglo mantu organizēšanu.

Mēbeļu izveide ir ļoti vienkārša: izvēlieties plauktu ar cokolu: lielo vai mazo. Uzstādiet uz tā minimums  divas kastes ( būs 5 veidi, no kuriem izvēlēties, un kastes pieejamas 4 krāsās) un uzlieciet plauktu tādā pašā garumā kā plaukts ar cokolu. Tā mēs atkārtojam  iepriekšējo darbību, līdz iegūstam sava mērķa mēbeles.
Dažām TV galda Balance kastēm ir arī durvis, kas atvieglo mantu organizēšanu.
Mēs uzstādām atsevišķus elementus vienu virs otra, un pateicoties īpašiem pretslīdes elementiem, tie turas kopā un nav jāsastiprina!
Mēs aicinām jūs izmantot Balance konfigurētāju programmā VOXBOX pateicoties kuram jūs varat viegli salikt mēbeles savā izveidotajā telpā!

Krāsas:
ozola/grafīta/gaiši pelēks

Parametri:

  • Dziļums: 32.0 cm
  • Platums: 138.0 cm
  • Augstums: 45.0 cm
  • Masa: 32.7 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX

Uz augšu