Rakstāmgalds 140 Simple by VOX

399.00

Apraksts

Ekstras:
Nosakiet savu rakstāmgalda dizaina stilu, izvēloties korpusa, durvis un rokturu krāsu.

Rakstāmgalda iekšpuse būs tieši tādā krāsā, kāda izvēlēta korpusam. Rakstāmgaldam, kas pasūtīts bez kājām (uz 2,5 cm kajinām), ir ieteicamais augstums lietotājiem, kas ir mazāki par 150 cm. Ja rakstāmgaldu izmantos garāks cilvēks, ieteicams izvēlēties 9cm kājas vai ritenīšus.

Rakstāmgaldam (zem galda virsmas) ir plaša un ļoti ietilpīga atvilktne. Tajā var glabāt biroja piederumus, klēpjdatoru, lādētājus, plānotājus, un citas lietas. Atvilktne nosedz visu virsmu zem darba virsmas un tās nelielais dziļums atvieglo tajā priekšmetu atrašanu.
Rakstāmgalda labajā pusē ir 3 atvilktnes. Atvilktnes aizņem visu rakstāmgalda dziļumu, tāpēc tiek izmantota visa galda telpa, un mēs neuzglabāsim gaisu mēbelēs.
Rakstāmgalda aizmugure ir estētiski apstrādāta, tāpēc varat to novietot ne tikai pie sienas, bet piemēram atstāt telpas vidū.
Visas durvis un atvilktnes ir aprīkotas ar kluso Silent System, pateicoties kurai pat pēkšņa aizvēršanās neradīs troksni.
Galda aizmugurē zem šarnīra atloka atrodas caurums, kurā var ievietot elektrības kabeli un visus nepieciešamos lādētājus. Tādā veidā Jūs varat viegli sakārtot kabeļus, kas nepieciešami, lai pievienotu lampu, klēpjdatoru vai tālruņa lādētāju utt. Strāvas kabeli var izvadīt no galda, pateicoties kabeļa atverei. Atlokā iemontētas diskrētas eņģes palielina galda estētisko izskatu.
Blakus kabeļu caurumam ir funkcionāla josla. Jūs varat Papildus iegādāties gatavu instrumentu kastu komplektu, gatavu spraudņu komplektu vai izveidot savu elementu komplektu, kas Jums būs nepieciešams. Visi funkcionālās loksnes elementi ir izgatavoti no ozola koka.
Gatavā galda instrumentu kastes komplektā ietilpst: telefona turētājs (atvieglo tā uzlādi), foto rāmis, piezīmju turētājs, liela instrumentu kaste, magnētiskā tāfele.

KRĀSAS

Simple mēbeles var konfigurēt ar dažādu krāsu apdares materiāliem. Var izvēlēties kvalitatīvus laminētus un krāsotas mēbeļu plātnes, kas apstrādātas ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu.

Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas vai ovālas ozolkoka kājas.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

MATERIĀLS
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne, kas pārklātas ar soft touch laku– atkarībā no izvēlētā krāsu varianta.

IZMĒRI
Garums: 140 cm
Platums: 67 cm
Augstums: 68,5 cm
Kopā ar kājām  galds ir 9 cm augstāks, un 10 cm ja ir izvēlēti riteņi!!!

Piezīme: Rakstāmgalda cena var būt dārgāka viņa ir atkarīga no Jūsu izvēlētās korpusa, fasādes krāsas un rakstāmgalda kājām pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par rakstāmgalda gala cenu, ( ar dažāda veida atbalsta kājām un krāsām rakstāmgalda gala cena var sasniegt 505 eur ).

Pasūtot rakstāmgaldu, komentārā varat uzrakstīt kādā tonī vēlaties rakstāmgalda korpusu, fasādi, un  atbalsta kājas.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Rakstāmgalds 140 Simple by VOX”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uz augšu