Koridora skapis Simple by VOX

169.00

Apraksts

Ekstras:

Nosakiet savu  interjera stilu, izvēloties mēbelēm korpusa krāsu, durvis, rokturus un kājiņu veidu!
Koridora skapis tiks izgatavots ar Jūsu krāsu salikumu.
Koridora skapim aiz durvīm slēpjas 2 plaukti, ar regulējamu augstumu.
Koridora skapja durvju eņģes ir aprīkotas ar Hettich Silent System, pateicoties kurai pat strauja aizvēršanās neradīs troksni un koridora skapja korpusa defektu.

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad mēbeles tiek novietotas uz  speciālām kājām.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

MATERIĀ
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Balts vai ozola pelēks korpuss – laminēta plāksne. Melns korpuss – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Pelēka vai ozola fasāde – laminēta plāksne. Balta vai melna priekšpuse – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, Koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.
Rokturi: metāla

IZMĒRI
Garums: 90 cm
Platums: 40 cm
Augstums: 46,5 cm

Svars: 27 KG

Izmērs norādīts bez atbalsta kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājiņas pievienojiet  augstumam 9 cm!!!

Piezīme: koridora skapja cena var būt dārgāka, tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētās  korpusa krāsas, rokturiem un atbalsta kājiņām. Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par koridora skapja gala cenu! 

Pasūtot koridora skapja komentārā vajag ierakstīt kādas krāsas vēlaties fasādei, korpusam, un rokturiem.Neaizmirstiet uzrakstīt kādas atbalsta kājas vajadzīgas!!!

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Koridora skapis Simple by VOX”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uz augšu