Tapsētā gulta Geometric 120×200 VOX

599.00

Apraksts

Gultai ir paceļamais mehānisms, un liela veļas kaste gultasveļai

Geometric gulta radīs ērtu atpūtas vietu vienam cilvēkam. Plašā gulēšanas virsma nodrošinās daudz vietas labam miegam, bet mīkstais, stepētais galvas balsts nodrošinās ērtu atbalstu mugurai atpūšoties.
Gultai ir paceļamais mehānisms, un liela veļas kaste gultasveļai. Gulta tiek ražota Polijā pēc individuāla pasūtījuma – par polsterējuma audumu un atbalsta kāju veidu izlemj pats pircējs.

Gultas guļamvieta ir 120 x 200 cm

Mēbeles  polsterētas ar audumu, nosegti ir gultas sāni, un galvgalis. Pateicoties tam, gulta izskatās eleganti un piešķir guļamistabai mājīgu raksturu. Gultu iespējams personalizēt, izvēloties polsterējuma veidu un krāsu – var izvēlēties dabīgos audumus, viegli tīrāmos samta, vai audumu mājdzīvniekiem draudzīgu. Audumu paraugi ir pieejami, mūsu tirdzniecības vietās!!!
18 cm augstās gultas kājas ļaus uzturēt telpu tīru. Ir pieejamas 5 versijas atbalsta kājiņām: slīpās ozola, slīpās gaišs osis un slīpās melnās, cilindriskās gaišs ozols, un taisni melnas.
Gultas matracis jāiegādājas atsevišķi!!!  Vislabāk izskatīsies modelis bez stipri noapaļotām malām.
Zem matrača ir veļas kaste. Tajā varēs glabāt tekstilizstrādājumus, spilvenus, un sezonas apģērbu. Vienkāršs atvēršanas mehānisms atvieglo veļas kastes lietošanu ikdienā. Pateicoties īpašai aizsardzībai, paceltais matracis saglabā fiksētu stāvokli.
Ir pieejamas citas gultas ar dažādiem galvgaļu veidiem: modeļi Harmonic un Puric.
Harmonic gultas ražošana notiek Polijā. Mēbeļu dizaina autore ir Joanna Leciejewska.
Tehniskā informācija: auduma paraugi katalogā un mājaslapas fotogrāfijās ar reālo produktu var būt formas un izmēru atšķirības (maksimālā atšķirība: līdz aptuveni 5%).

Parametri:

  • Platums: 127cm
  • Garums: 211cm
  • Augstums: 119cm

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Tapsētā gulta Geometric 120×200 VOX”
Uz augšu