Stūra skapis Simple by VOX melns/pelēks

519.00

Apraksts

Ekstras:

Stūra skapim ir ļoti liela glabāšanas vieta, kuras interjers veidots, balstoties uz pētījumiem par apģērbu glabāšanu.
Skapja labajā pusē atrodas 4 lieli plaukti ar regulējamu augstumu. To sākuma (vidējā) pozīcija paredz apģērbu glabāšanu, kas salocīts kaudzēs tādā augstumā,  neļauj drēbēm apgāzties. Skapja kreisajā daļā atrodas divas drēbju pakaramās sliedes – vienu pastāvīgi montēta, bet otra pēc Jūsu izvēles varat likt vai nelikt – iekarināmu zem plaukta. Ja drēbju skapī paredzēts glabāt tikai garas pakaramās drēbes, otra pakaramā sliede nav jāustāda.
Skapja iekšpusē ir LED apgaismojums ar kustības sensoru. Lampa iedegas, atverot skapi. Tie ļauj paņemt drēbes, neslēdzot gaismu guļamistabā.
Platleņķa eņģes atvieglo piekļuvi visam skapja saturam.
Ja vēlaties mainīt skapja interjeru, jebkurā laikā varat pārvietot plauktus un stieni uz citu vietu.
Pēc izvēles varat papildus iegādāties arī stūra skapja paplašinājumu, lai palielinātu drēbju uzglabāšanas vietu.
Durvīm ir Silent System, lai pat tad, kad durvis tiek netīšām strauji aizvērtas, tās klusi aizvērsies.
Skapja sānu dziļums ir 56,7 cm

Skapis izgatavots no kvalitatīvām laminētām plāksnēm un krāsotām plāksnēm, kas apdarinātas ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka un pelēkais skapis izgatavots no augstas kvalitātes laminētas plātnes (priekšējais korpuss). Melnais skapis izgatavots no krāsota koka, kas pārklāts ar mīkstu pieskārienu matētu laku (priekšējais korpuss). Baltais skapis izgatavots no laminētas plātnes (korpuss) un ar soft touch matētu laku krāsota dēļa (priekšpuse).

Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas, pievienojiet 1 cm augstumam un 9 cm, ja izvēlaties citas kājas.

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad skapis tiek novietotas uz aizsargājošām kājām.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

MATERIĀLS
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Balts vai ozola pelēks korpuss – laminēta plāksne. Melns korpuss – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Pelēka vai ozola fasāde – laminēta plāksne. Balta vai melna priekšpuse – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, Koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.
Rokturi: metāla

IZMĒRI

  • Platums: 101,5 cm
  • Dziļums: 103,5 cm
  • Augstums: 185 cm

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Stūra skapis Simple by VOX melns/pelēks”
Uz augšu