Stūra drēbju skapis Simple by VOX balts pelēks

539.00

Apraksts

Stūra drēbju skapim Simple by VOX ir ļoti liela uzglabāšanas vieta, un tas labi noderēs guļamistabā vai jauniešu istabā

Stūra drēbju skapja labajā pusē atrodas 4 lieli plaukti ar regulējamu augstumu. Skapja kreisajā daļā atrodas divas drēbju stangas – viena pastāvīgi fiksēta, bet otru pēc Jūsu izvēles varat likt, vai nelikt. Ja drēbju skapī paredzēts uzglabāt tikai garas karināmas drēbes, otra drēbju stanga nav jāuzstāda! Kā opciju iesakām pievienot antresolu stūra drēbju skapim no Simple by VOX kolekcijas, tas palielina mantu uzglabāšanas vietu!
Stūra skapja iekšpusē ir LED apgaismojums ar kustības sensoru. Lampiņa iedegas, atverot skapi. Tas ļauj paņemt drēbes, neieslēdzot gaismu guļamistabā, kad citi vēl guļ. Stūra drēbju skapis ir ļoti ietilpīgs , un tas nooderēs guļamistabā vai jauniešu istabās.
Platleņķa eņģes atvieglo piekļuvi visam skapja saturam. To atvērums ir 120 grādu leņķi, un tās ir ļoti kvalitatīvas un izturīgas!

Pēc izvēles varat papildus iegādāties arī stūra drēbju skapja antresolu, lai palielinātu drēbju uzglabāšanas vietu.

Durvīm ir Silent System eņģes, kas nodrošina  kluso aizvēršanu.
Skapja sānu dziļums ir 56,7 cm!!!
Stūra drēbju skapis izgatavots no kvalitatīvām laminētām plātnēm un krāsotām kokšķiedras plātnēm, kas apstrādātas ar soft touch matētu laku, tā piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka un Pelēkais skapis izgatavots no augstas kvalitātes laminētas plātnes . Melnais skapis izgatavots no krāsotas kokšķiedru plātnes, kas pārklāts ar soft touch matētu laku priekšējās fasādes. Baltais skapis izgatavots no laminētas plātnes korpuss un ar soft touch matētu laku krāsota ir fasādes priekšpuse.

Piezīme: Simple stūra drēbju skapim cena var atšķirties! Tā ir atkarīga no izvēlētā korpusa, fasādes, krāsām un atbalsta kājiņām!
Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs informēsim par izvēlētā skapja gala cenu!
Pasūtot Simple stūra drēbju skapi, komentārā vajag ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, rokturus, un kādas būs atbalsta kājiņas!

Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas pievienojiet  augstumam un 9 cm!!!

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola

Parametri

  • Platums: 101,5 cm
  • Dziļums: 103,5 cm
  • Augstums: 185 cm
  • Masa: 117 kg

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Stūra drēbju skapis Simple by VOX balts pelēks”
Uz augšu