Vitrīna Nature by VOX ozola/balta

329.00

Apraksts

Pateicoties kolekcijas vitrīnai Nature, daudzas lietas atradīs savu vietu, un būs daļēji paslēptas! Divi nodalījumi nodrošina vietu dažādiem traukiem,  pateicoties atvērtajam plauktam būs viegli piekļūt biežāk lietojamiem priekšmetiem. Varat pielāgot vitrīnas Nature izskatu savam interjera izkārtojumam, izvēloties savu, no divu krāsu fasādēm!

Nature vitrīnu veido divi skapji un atvērta vidusdaļa. Katrs skapis ir aprīkots ar vienu plauktu, kura augstumu var regulēt. Pateicoties tam var pielāgot vietu lietām, kuras vēlamies tajā uzglabāt.
Laminētas skapju fasādes var iegūt vienu no divām izvēlētajām krāsām: klasisko balto vai ozola toni. Abos gadījumos, pateicoties divpusējas plātnes laminējuma izmantošanai, mēbeļu iekšpuse paliks balta.
Vitrīnas malu nobeigums, atbalsta kājas un noapaļotie rokturi ir izgatavoti no dabīga ozolkoka, tas vitrīnai Nature piešķir cildenumu. Noapaļotās vertikālās malas arī padara mēbeļu lietošanu drošāku!
Montējot vitrīnu var izvēlēties pusi – uz kuru durvis tiks atvērtas: pa kreisi, vai pa labi? Pateicoties tam iegūstam ērtu piekļuvi visam saturam.
Kopā ar vitrīnu komplektā saņemsiet arī īpašu LED apgaismojumu. To var  uzstādīt virs plaukta, mēbeļu centrā-atvērtajā daļā!

Parametri:

  • Dziļums: 40.0 cm
  • Platums: 50.5 cm
  • Augstums: 207.5 cm
  • Masa: 45.8 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu