Sols Z Nature by VOX ozola/balts

199.00

Apraksts

Ekstras:

Praktisks sols ar atvilktni ir viena no unikālākajām mēbelēm Nature kolekcijā. Ir vērts tam atstāt vietu, it īpaši gaitenī vai guļamistabā. Tas var spēlēt daudzas lomas un vienlaikus dekorēt istabu.

Sols ar atvilktni aizņem maz vietas, tāpēc tas labi iekļausies pat nelielā koridorā.
Ja novietosiet koridorā, būs vieglāk uzvilkt un novilkt apavus. Pēc atgriešanās mājās jūs uzliksiet tīkliņu ar pārtikas precēm vai maku. Atvilktne būs lieliska vieta apavu kopšanas līdzekļiem, cimdiem vai saliekamam lietussargam.
Sols ar atvilktni var stāvēt arī guļamistabā, gultas pakājē. Sēžot uz tā, varat ērti uzvilkt zeķes vai zeķubikses. Atvilktnē jūs varat uzglabāt visas mazās lietas, kas jums patīk pa rokai, bet nav redzamas. Tās priekšpuses krāsu (baltu vai ozolu) var pieskaņot telpas interjeram.
Šī mēbele noderēs arī virtuvē. Tā kalpos kā papildu sēdeklis, ko varēsit izmantot, sarunājoties ar maltītes gatavotāju. Ja nepieciešams, varat viegli pārvietot solu uz dzīvojamo istabu vai ēdamistabu, lai uzņemtu vairāk viesu.
Jūs varat palielināt komfortu, sēžot uz soliņa, iegādājoties īpašu, mīkstu spilvenu. Tā ergonomiskā forma un neslīdošie elementi nodrošina stabilitāti lietošanas laikā. Tas ir pieejams divos toņos, no kuriem izvēlēties: tumši pelēks un pudeles zaļš.

Parametri:

  • Garums: 100.0 cm
  • Platums: 40.0 cm
  • Augstums: 43.0 cm

Masa: 16.7 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu