Skapītis Concept by VOX durvis safrāns

119.00

Apraksts

Tā kompaktais izmērs ļauj to brīvi pārvietot, mainot pielietojuma mērķi

Skapis no Concept kolekcijas telpā var veikt daudzas dažādas funkcijas. Jūs pats izlemjat gan tā priekšpuses krāsu, gan tās mērķi. Ir aizslēdzams plaukts un skapja virsma, kas ir lieliska vieta augiem, foto rāmjiem vai rotājumiem.

Skapja iekšpusē ir viens ietilpīgs plaukts. Jūs varat uzglabāt kancelejas piederumus, spēles un rotaļlietas, kosmētiku un visas citas lietas, kurām vēlaties ērti piekļūt.
Skapis ir lieliski piemērots kā naktsgaldiņš pie gultas, lielāks konteiners pie rakstāmgalda, kā papildinājums drēbju skapim vai neliela mēbele parocīgiem priekšmetiem. Tā kompaktais izmērs ļauj to brīvi pārvietot, mainot tā mērķi.
Skapī tiek izmantota klusas aizvēršanas sistēma, kas palielina lietošanas komfortu. Tikpat ērti ir atvērt durvis. Roktura lomu spēlē praktisks caurums ar silikona apdari.
Pateicoties noņemamai skapja priekšpusei, tas viegli iederēsies jebkurā telpā. Pirkuma posmā jums jāizvēlas starp safrāna, zilā, sarkanā, ozola, melnā un rozā variantiem. Jebkurā laikā jūs varat iegādāties jaunu priekšpusi ar citu krāsu un nomainīt šo elementu.
Skapis stāv uz cietām ozola kājām. Pateicoties tam, ka tās ir līdz 18 cm augstas, mēbele kļūst gaiša un mums ir daudz vieglāk iztīrīt telpu. To faktiskais attālums var nedaudz atšķirties no attēlos redzamā

Parametri:

Dziļums: 45 cm
Platums: 53.5 cm
Augstums: 71.5 cm
Svars: 19.1 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu