Skapis četrdurvju pelēks Simple by VOX

869.00

Apraksts

Ekstras:

Skapis ir aprīkots ar bīdāmām durvīm, kas, no vienas puses, ietaupa vietu guļamistabā, bet no otras puses ļauj piekļūt visam garderobes saturam. Turklāt durvis ir aprīkotas ar Silent System – īpaši noderīgi guļamistabā.
Skapja iekšpusē ir 3 LED lampas ar kustību sensoriem – tās iedegas, atverot skapi. Tie ļauj paņemt drēbes, neslēdzot gaismu guļamistabā.
Skapim ir divas papildus kājiņas (tā sauktā piektā un sestā), kas nostiprina tā struktūru – pateicoties tām, skapis var izturēt ļoti lielu svara slodzi.
Skapja interjers plānots, pamatojoties uz pētījumiem, kā izmantot skapi un uzglabāt drēbes. Pateicoties tam, tā interjers atbilst visām vajadzībām, kas saistītas ar drēbju uzglabāšanu un ne tikai to, jo, kad vēlaties mainīt tā interjeru – to varat izdarīt jebkurā laikā, ātri pārliekot plauktus un pakaramos drēbēm, kas karājas citās vietās, izveidojot telpu, kas pielāgota Jūsu vajadzībām.
Skapim iekšpusē ir 1 āķis, lai būtu vieglāk sagatavot drēbes nākamajai dienai.
Skapim ir 3 drēbju pakaramo sliedes – viena pastāvīgi montēta, divas ievietojamas skapī pēc Jūsu vajadzības. Skapim ir  6 plaukti ar regulējamu augstumu, kur varēsiet iekārtot garderobes interjeru atbilstoši savām vajadzībām. Divas lielas atvilktnes atvieglos veļas glabāšanu, un papildus vieta zem tām ir ideāla vieta skapī somu vai apavu uzglabāšanai.
Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas, pievienojiet 1 cm augstumam un 9 cm, ja izvēlaties citas kājas.

MATERIĀLS
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Balts vai ozola pelēks korpuss – laminēta plāksne. Melns korpuss – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.

Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Pelēka vai ozola fasāde – laminēta plāksne. Balta vai melna priekšpuse – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.

Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, Koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.

Rokturi: metāla

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Fasāde – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltā, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnas slīpās kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad skapis tiek novietots uz 1cm atbalsta kājām.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

IZMĒRI
Platums: 185 cm
Dziļums: 57 cm
Augstums: 230 cm
Kopā ar kājām skapis būs par 9 cm augstāks.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Skapis četrdurvju pelēks Simple by VOX”
Uz augšu