Viendurvju drēbju skapis Simple by VOX

249.00

Apraksts

Simple 1 durvju skapis ir neliela uzglabāšanas telpa, kura interjers ir veidots balstoties uz pētījumiem par apģērbu glabāšanu.

Simple kolekcijā ir 4 veidu skapji: 1-durvju skapis ar antresolu, 2-durvju skapis ar antresolu, stūra skapis ar antresolu, un 4-durvju skapis.
Skapja Simple iekšpusē ir 2 plaukti un 1 drēbju stanga. Ja vēlaties skapi pārvērst par grāmatu skapi, kas būs tikai ar plauktiem, tos vajag iegādāties atsevišķi.
Skapju iekšpusē ir arī LED apgaismojums, ar kustības sensoru. Gaisma iedegas kad tiek atvērts skapis, tas ļauj izņemt drēbes neapgaismojot visu telpu.
Pēc izvēles iespējams iegādāties arī 1 durvju skapja antresolu, lai palielinātu mēbeļu uzglabāšanas vietu.
Skapja Simple by VOX durvis var uzstādīt tā, lai tās veras pa labi vai pa kreisi – atkarībā no vajadzībām vai vēlmēm!
Durvīm ir Silent System, klusās aizvēršanās sistēma.
Drēbju skapi var konfigurēt no materiāliem ar dažādu apdari! Tu varat izvēlēties no kvalitatīvām laminētām plātnēm, un krāsotām plātnēm, kas apstrādātas ar matētu soft touch laku, t.i., sniedzot nedaudz gumijotas virsmas efektu.

Izmērs ir Norādīts bez atbalsta kājām. Ja izvēlaties pievienot atbalsta kājas, augstums paaugstināsies par 9 cm.
Piezīme: Simple 1 durvju drēbju skapim cenas var atšķirties! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētā korpusa, fasādes krāsas, un atbalsta kājām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā skapja gala cenu.
Pasūtot Simple 1 durvju skapi – komentārā ierakstiet kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, rokturus, un kāda tipa atbalsta kājas!

KRĀSAS
Korpusa krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas, ovālas ozolkoka kājas
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

IZMĒRI

  • Platums: 46,5 cm
  • Dziļums: 57 cm
  • Augstums: 185 cm

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Viendurvju drēbju skapis Simple by VOX”
Uz augšu