Sienas plaukts L Young Users VOX melns

119.00

Apraksts

Atvērtās nišas nodrošina ērtu piekļuvi tajās izkārtotiem priekšmetiem

Daudzfunkcionālais L plaukts nodrošina vietu nelielu priekšmetu uzglabāšanai. To var izmantot kā stāvošu grāmatu plauktu vai piekārt pie sienas. Kopā ar citām mēbelēm no Young Users kolekcijas, tas ļaus izveidot funkcionālu izkārtojumu, kas ir pielāgots individuālajām vajadzībām.
L plauktā ir 3 vienāda izmēra kvadrātveida padziļinājumi. Atvērtās nišas nodrošina ērtu piekļuvi tajās izkārtotiem priekšmetiem.
Pēc pašlīmējošo kāju piestiprināšanas pie garākas pamatnes, plaukts var atrasties, kā  brīvi stāvošs plaukts grāmatām, CD, vai foto rāmīšiem un ceļojumu suvenīriem.
L plauktu iesakām novietot arī uz citām mēbelēm no Young Users kolekcijas. Tam būs piemērotas platformas 106×53 un 106×95. Tas ir vel viens veids kā iegūt papildu vietu savām lietām.
Alternatīva ir piekārt plauktu pie sienas: pa kreisi vai pa labi. Speciālos stiprinājumus atradīsi plaukta aizmugurē! Pateicoties dažādu sienu apdarei, dībeļu izvēle paliek tavā ziņā.
MATERIĀLS:
Plaukts izgatavots no laminētas plāksnes, un ir izturīgs pret skrāpējumiem un nelieliem bojājumiem. Tas būs viegli kopjams un tīrs, vienkārši noslauki to ar mitru lupatiņu.
Korpuss un aizmugurējā siena: 22 mm bieza laminēta skaidu plātne.

KRĀSAS:
Plaukts ir pieejams divās neitrālās krāsās: melnā un baltā. Tāds variants iekļaujas daudzu telpu interjerā.

Parametri:

  • Platums: 106,5 cm
  • Dziļums: 31,5 cm
  • Augstums: 106,5 cm
  • Masa: 28.0 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu