Šaurais grāmatu skapis Simple by VOX

199.00

Apraksts

 

Simple kolekcijā ir 4 veidu skapji: 1-durvju skapis ar antresolu, 2-durvju skapis ar antresolu, stūra skapis ar antresolu, un 4-durvju skapis.
Viendurvju skapi ir neliela uzglabāšanas telpa, kura interjers ir veidots balstoties uz pētījumiem par apģērbu glabāšanu.
Skapja Simple iekšpusē ir 2 plaukti un 1 drēbju stanga. Stangu var iekarināt augšējā stāvoklī, vai zem plaukta kura augstums ir regulējams. Ja vēlaties skapi pārvērst par grāmatu skapi, kas piepildīts tikai ar plauktiem, tos varat iegādāties jebkurā laikā.
Garderobes iekšpusē ir arī LED apgaismojums ar kustības sensoru. Gaisma iedegas kad tiek atvērts skapis, tas ļauj izņemt drēbes neapgaismojot visu telpu.
Pēc izvēles iespējams iegādāties arī 1 durvju skapja antresolu, lai palielinātu mēbeļu uzglabāšanas vietu.
Garderobes durvis var uzstādīt tā, lai tās veras pa labi vai pa kreisi – atkarībā no jūsu vajadzībām vai vēlmēm.
Durvīm ir Silent System, pateicoties kurai tās klusi aizvērsies.
Vienkāršās mēbeles var konfigurēt no materiāliem ar dažādu apdari. Jūs varat izvēlēties no kvalitatīvām laminētām plāksnēm un krāsotām plāksnēm, kas apdarinātas ar matētu soft touch laku, t.i., sniedzot nedaudz gumijotas virsmas efektu.
Ozolkoka un pelēkas mēbeles izgatavotas no augstas kvalitātes laminētas plātnes (priekšējais korpuss). Melnas mēbeles ir izgatavotas no krāsota dēļa, kas pārklāta ar matētu laku (priekšējais korpuss). Baltas mēbeles izgatavotas no laminētas plātnes (korpuss) un ar matētu laku krāsotas plātnes (priekšpuse).
Izmērs ir Norādīts bez atbalsta kājām. Ja izvēlaties pievienot atbalsta kājas, augstums paaugstināsies par 9 cm.

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozols
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Atbalsta kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpās kājas, ovālas ozolkoka kājas. Ir iespēja  mēbeles novietot bez kājām – tad mēbeles tiek novietotas uz bāzes kājiņām 2,5 cm augstums.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

IZMĒRI
Platums: 39 cm
Dziļums: 38 cm
Augstums: 185 cm

Grāmatu skapja dziļums ar durvīm ir 40 cm.
Izmērs norādīts bez  atbalsta kājām. Ja izvēlaties  pievienojiet atbalsta kājas augstums mainīsies par  9 cm!!!

Piezīme: Simple grāmatu skapim cena var būt dažāda! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētās  korpusa, fasādes krāsas un  atbalstakājām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā skapja gala cenu.

Pasūtot Simple grāmatu skapi komentārā varat ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, rokturus, un kāda tipa atbalstakājas!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Šaurais grāmatu skapis Simple by VOX”
Uz augšu