Šaurais grāmatu plaukts Simple by VOX

149.00

Apraksts

Ekstras:

Nosakiet savu istabas dizaina stilu, izvēloties korpusa krāsu un kāju veidu.

Plauktu var apvienot, lai izveidotu telpiski noskaņotu kompozīciju.
Grāmatu plauktiem ir regulējams augstums.
Bieza mēbeļu plāksne (korpuss no 22mm plātnes) un īsie plaukti, kā arī piektā kāja – konstrukciju nostiprina, neļaoj plauktiem izlocīties pat ar ļoti smagām grāmatām.
Mazais grāmatu plaukts ir veidots, ņemot vērā jauniešu istabas.  Pateicoties šim risinājumam, Jūs iegūstat daudz vietas uzglabāšanai, vienlaikus nepārblīvējot telpu.

MATERIĀLS
Simple grāmatu plauktu var konfigurēt ar dažādiem apdares materiāliem. Var izvēlēties no kvalitatīvām laminētām plāksnēm un krāsotām plāksnēm, kas apdarinātas ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka, baltie un pelēkie plaukti ir izgatavoti no augstas kvalitātes laminētas plātnes. Melnie plaukti ir izgatavoti no krāsota koka, kas pārklāti ar mīkstu pieskārienu matētu laku.

KRĀSAS
Korpusa krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola

Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltā, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnas slīpās kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad skapis tiek novietots uz aizsargājošām pēdām.

IZMĒRI
Platums: 39 cm
Dziļums: 38 cm
Augstums: 185 cm

Kopā ar atbalsta kājām grāmatu plaukts būs par 9 cm augstāks

Piezīme: Simple grāmatu plaukta cena var būt dārgāka viņa ir atkarīga no Jūsu izvēlētās krāsas un grāmatu plaukta kājām pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par grāmatu plaukta gala cenu, (bet ar citām kājām un krāsām max gala cena būs līdz 270 eur ar pvn).

Pasūtot Simple grāmatu plauktu komentārā varat atsāt kādas vēlaties krāsas un kājas.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Šaurais grāmatu plaukts Simple by VOX”
Uz augšu