Šaurais grāmatu plaukts Simple by VOX

169.00

Apraksts

Pateicoties Simple by VOX šaurajam grāmatu skapim iegūstam daudz vietas  mantu uzglabāšanai, vienlaikus nepārblīvējot telpu

Plauktu var apvienot, lai izveidotu telpiski noskaņotu kompozīciju.
Grāmatu plauktiem ir regulējams augstums.
Bieza mēbeļu plāksne (korpuss no 22mm plātnes) un īsie plaukti, kā arī piektā kāja – konstrukciju nostiprina, neļauj plauktiem izlocīties pat ar ļoti smagām grāmatām.
Mazais grāmatu plaukts ir veidots, ņemot vērā jauniešu istabas.  Pateicoties šim risinājumam, Jūs iegūstat daudz vietas uzglabāšanai, vienlaikus nepārblīvējot telpu.

Šaurais Simple by VOX grāmatu plaukts ir veidots, ņemot vērā jauniešu istabas.

Simple šauro grāmatu plauktu var konfigurēt no dažādu krāsu apdares materiāliem. Var izvēlēties no kvalitatīvām laminētām plāksnēm un krāsotām plāksnēm, kas apdarinātas ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka, baltie un pelēkie plaukti ir izgatavoti no augstas kvalitātes laminētas plātnes. Melnie plaukti ir izgatavoti no krāsota koka, kas pārklāti ar mīkstu pieskārienu matētu laku.

Korpusa krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola tonis
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltā, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnas slīpās kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad skapis tiek novietots uz aizsargājošām pēdām.

Parametri:
Platums: 39 cm
Dziļums: 38 cm
Augstums: 185 cm

Kopā ar atbalsta kājām grāmatu plaukts būs par 9 cm augstāks!
Piezīme: Simple grāmatu plaukta  gala cena var mainīties, tā ir atkarīga no izvēlētās krāsas, un grāmatu plaukta  atbalsta kājiņām!
Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par grāmatu plaukta gala cenu!
Pasūtot Simple šauro grāmatu plauktu Piezīmes var uzrakstīt kādu vēlaties korpusa krāsas un atbalsta kājas.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Šaurais grāmatu plaukts Simple by VOX”
Uz augšu