JAUNUMS!

Polsterēts krēsls Onest ar melnām kājām

161.00

Kategorijas:

Apraksts

Onest krēslā katra detaļa ir skaista un veidota tā, lai nodrošinātu komfortu.

Krēsls Onest ar mūsdienīgu formu ļauj ērti un ilglaicīgi sēdēt pie ēdamgalda, vai tualetes galdiņa. Profilētā atzveltne labi apskauj tevi, un roku balsti sniedz atpūtu tavām rokām. Platais sēdeklis nodrošina komfortu, ilgstoši sēžot un ir gana ietilpīgs. Zemā un pilnā atzveltne ir savienota ar roku balstiem, kas ļauj brīvi ieņemt savu iecienītāko ķermeņa pozīciju atpūtai, vai lai baudītu maltīti pie galda! Krēsls kas apdarinātas ar mīkstu audumu, vienmēr piešķirs interjeram mājīgu akcentu.

Izturīgais koka rāmis krēslam Onest  nodrošina ilgstošu izturību un stabilitāti.

Krēsls kas apdarinātas ar mīkstu audumu, vienmēr piešķirs interjeram mājīgu akcentu. Onest krēslu var viegli kombinēt ar citām VOX mēbelēm – polsterējuma un kāju krāsa tiem labi pieskaņojas.
Programma VOXBOX ļauj pārbaudīt, kā mīkstais krēsls iederēsies ēdamistabas vai biroja telpā. Mēbeļu rāmis ir izgatavots no dižskābarža koka, kas ir beicēts ​​kā gaišs ozols vai nokrāsots ar melnu krāsu.

Spello 03 polsterējuma audums ir patīkams taustei – tam ir diagonāls pinums ar biezu auduma struktūru. Tam ir raksturīgs lieli radītāji 430 g/m2  un augsta nodilumizturība (40 000 Martindeila ciklu).
Pateicoties īpašajam aizsargslānim, audumam piemīt Hidrofobas īpašības – izlijis šķidrums kondensējas uz krēsla virsmas un to var ātri noslaucīt, izmantojot sausu drānu vai papīra dvieli!

IZMĒRI

  • Platums: 57 cm
  • Dziļums: 61 cm
  • Augstums: 82 cm
Uz augšu