Platforma stūra skapim ar atvilktnēm Young Users VOX balta

229.00

Apraksts

Mobilās atvilktnes var pārvietoties pa istabu ar visu saturu atvieglojot grīdas tīrīšanu

Izmanto platformu no Young Users kolekcijas kā pamatu stūra skapim. Tas ir aprīkots ar divām praktiskām atvilktnēm, pateicoties kurām  iegūsi vairāk vietas mantu uzglabāšanai. Platforma ir pieejama melnbaltā krāsā, ar divpusējām atvilktnēm.
Izmantojot stūra platformu, varēs pacelt drēbju skapi, un izveidot tam stabilu pamatu. Abām konstrukcijas daļām jābūt savienotām vienai ar otru, izmantojot komplektā iekļautos metāla savienojumus, kā arī  mēbeles vēlams piestiprināt pie sienas.
Mobilās atvilktnes var pārvietoties pa istabu ar visu saturu atvieglojot grīdas tīrīšanu. Gumijotie riteņi ir droši, jebkura klājuma grīdai.
Atvilktnēs varēs ievietot papildu spilvenus, segas, rotaļlietas, sporta aprīkojumu, un citus sīkumus. Ja drēbes tiek uzglabātas drēbju skapī, atvilktnes ir ideāla vieta  nesezonas kurpēm vai aksesuāriem, piemēram- cimdiem un cepurēm. Ja būs nepieciešams vēl vairāk vietas savām mantām, piepirksiet klāt stūra skapja antresolu no Young Users kolekcijas.
Stūra skapja platformas augstums un dziļums ir tāds pats kā  citām platformām (106×53) un (53×53) gadījumos. Tāpēc atsevišķus mēbeļu  elementus var brīvi kombinēt, radot estētiski saskaņotus plauktus,  un drēbju skapju savienojumu.

Parametri:

  • Dziļums: 106 cm
  • Platums: 104,5 cm
  • Augstums: 35 cm
  • Masa: 52.8 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu