Platā kumode Young Users VOX

199.00

Apraksts

Ergonomiskie rokturi no gumijas, un klusais aizvēršanas mehānisms nodrošina ikdienas komfortu

Platā kumode no Young Users kolekcijas būs lieliski piemērota bērna istabai, pusaudža guļamistabai, birojam vai viesistabai. Plaukti ir ar regulējamu augstumu, un vienmērīgi aizveramās atvilktnes palīdzēs labāk organizēt telpu.
Kumodes iekšpusē ir 4 plaukti: 3 kreisajā pusē no kuriem augšējais un apakšējais ir regulējams augstumā, un 1 labajā pusē. Tātad pats vari pielāgot mēbeļu interjeru tāda veida priekšmetiem, kuru vēlies turēt iekšpusē.
Modulis ar 2 atvilktnēm atvieglo mantu izvietošanu. Tas kalpo kā vieta apakšveļai, rotaļlietām, aksesuāriem, vai suvenīriem. Iekšējā atvilktne ir ideāla vieta privāto lietu uzglabāšanai.
Ergonomiskie rokturi no gumijas, un klusais aizvēršanas mehānisms nodrošina ikdienas komfortu lietojot kumodi. Pārdomāts dizains nodrošina drošību, un ergonomiku visiem lietotājiem.
Lai personalizētu mēbeļu izskatu, pietiks ar metāla pārklājuma uzliku iegādi durvju fasādēm. Uz tām varēs pielikt bildes ar magnētiem, spēlēt dambreti, šautriņas, vai mini basketbolu – katrs bērns noteikti atradīs ar ko sevi nodarbināt.

Parametri:

  • Dziļums: 43 cm
  • Platums: 106 cm
  • Augstums: 106 cm
  • Masa: 58,7 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu