Platā kumode ar podestu 106×95 Young Users VOX

399.00

Apraksts

Platā kumode ar podestu 106×95 no Young Users kolekcijas ir universāla mēbele apģērbu, rotaļlietu, piezīmju grāmatiņu un daudzu citu priekšmetu uzglabāšanai.

Tā ir aprīkota ar vairākiem plauktiem, atvilktni ar iekšējo glabātuvi, un gudro platformu, kas nodrošina papildu uzglabāšanas vietu lietām.
Platajai kumodei Young Users ir 4 plaukti, no kuriem 2 ir regulējami augstumā, pielāgojot mēbeļu iekšējo interjeru individuālām vajadzībām.
Platajai kumodei Young Users, labās puses atvilktne paslēpj otru mazāku atvilktni, kas lieliski noder kā privāto nieku glabātuve.
Maksimālam komfortam durvis kumodei ir aprīkotas ar gumijotiem rokturiem. Atvilktnes ir novietotas uz augstas kvalitātes vadotnēm, pateicoties kurām tās gludi  un vienmērīgi izslīd.

Lai mainītu mēbeļu izskatu, pietiek iegādāties īpašus metāla pārsegus durvju fasādēm

Platās kumodes Platforma,  ir dziļāka nekā mēbele, kas rada interesantu vizuālo efektu. Tas nodrošina platajai kumodei stabilu pamatni, un palielina tās funkcionalitāti. Platformas Young Users iekšpusē esošo atvilktni var pilnībā izvilkt, lai atvieglotu telpas tīrīšanu. Kastes gumijotie riteņi, ir droši dažādiem grīdas segumiem.
Lai mainītu mēbeļu izskatu, pietiek iegādāties īpašus metāla pārsegus durvju fasādēm. Tie var būt ne tikai dekoratīvi, bet arī izglītojoši, radoši, vai izklaidējoši.
Kumode izceļas ar universālu formu un krāsām. Tā lieliski iederēsies bērnu vai pusaudžu istabā. To var pielāgot arī guļamistabas vai viesistabas iekārtojumam, kurā trūkst vietas mantu uzglabāšanai.

Parametri:

  • Platums: 95 cm
  • Garums: 107 cm
  • Augstums: 141 cm
  • Masa: 92 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Platā kumode ar podestu 106×95 Young Users VOX”
Uz augšu