Garā kumode Nature by VOX ozola

329.00

Apraksts

Klasiskā platā kumode no Nature mēbeļu kolekcijas nodrošinās  ērtu piekļuvi priekšmetiem, kas atrodas atvērtā vidusdaļā. Daudzas mantas varēs paslēpt divos ietilpīgos simetriskos skapjos. Uz augšējās virsmas varēs novietot ne tikai mazus rotājumus, bet arī smagākus podus – kumode Nature neskatoties uz tās vieglo formu- raksturo izturīga konstrukcija!

Kumode sastāv no diviem plašiem skapīšiem un atvērtas telpas vidusdaļā. Šāds dizains padarīs lietu organizēšanu ārkārtīgi vienkāršu.
Aiz durvīm ir iespējams regulēt plauktu augstumu. Plaukts vidusdaļā telpā pastāvīgi nofiksēts.
Kumodes ozolkoka korpuss harmonizējas ar interjera balto krāsu, radot neuzkrītošu universālu kontrastu.
Skapju fasādēm varat izvēlēties vienu no divām krāsām. Pieejamās iespējas ir ozola dekors (identiski korpusam) vai klasiski balts.
Kājas un rokturi izgatavoti no dabīga ozolkoka, tas ir izturīgs materiāls kas lieliski kalpos daudzus gadus.
Lai palielinātu drošību ikdienas lietošanas laikā, priekšējām malām ir noapaļota forma, kas ir izgatavotas no dabīgā ozolkoka. Šī forma un materiāls labāk absorbē triecienu, pasargājot Jūs un Jūsu ģimeni no sāpīgiem sasitumiem.
Slīpas, augstas kājas piešķir kumodei vieglumu, un stabilitāti. Tas ir arī elements, kas apvieno visas Nature kolekcijas mēbeles.
Skapju durvis ir aprīkotas ar mīkstu aizvēršanas mehānismu no Hettich (Vācija) Atvadieties no trokšņainās aizvēršanas – vienreiz par visām reizēm!

Parametri:

  • Garums: 179.5 cm
  • Platums: 40.0 cm
  • Augstums: 72.0 cm

Masa: 50 kg
Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu