Naktsgaldiņš ar durvīm Simple by VOX

119.00

Apraksts

Simple by VOX kolekcijā ietilpst divi naktsgaldiņi: viens ir ar atvilktnēm un funkcionālo gropi, un otrs naktsgaldiņš ar durvīm.

Veidojiet paši savu sapņu mēbeli, izvēloties korpusa krāsu, fasāžu krāsu, rokturu krāsu un atbalsta kāju veidu vai to neesamību!
Abu naktsgaldiņu augstums ir pielāgojams gultu augstumam! Atliek tik izvēlēties atbalsta kājas gan gultai, gan naktsgaldiņiem vai izslēgt to esamību – tad mēbeles tiek novietotas uz aizsarg pēdām, un abas mēbeles būs lieliski saskaņotas!

Naktsgaldiņu Simple BY VOX  ar durvīm, var uzstādīt labās vai kreisās puses versijā.

Naktsgaldiņa Simple by VOX durvis ir  aprīkotas ar kluso aizvēršanas sistēmu. Šāda funkcija ir īpaši noderīga guļamistabā,  kurā tiek novērtēts miers un klusums.
Simple by VOX  mēbeles var konfigurēt no materiāliem ar dažādu apdari. Tu vari izvēlēties no kvalitatīvām laminētām plāksnēm, un krāsotām  MDF plāksnēm, kas apdarinātas ar matētu soft touch laku, t.i., sniedzot nedaudz gumijotas virsmas efektu.
Ozolkoka un pelēkas mēbeles izgatavotas no augstas kvalitātes laminētas plātnes (priekšējais korpuss). Melnas mēbeles ir izgatavotas no krāsota plātnes, kas pārklāta ar matētu laku (priekšējais korpuss). Baltas mēbeles izgatavotas no laminētas plātnes (korpuss) un ar matēto laku  būs krāsotas durvju fasādes priekšpuse.
Izmērs mēbelēm ir norādīts bez kājām. Ja izvēlaties aizsargpēdas, pievienojiet augstumam + 2 cm, ja izvēlaties koka atbalsta kājiņas tad + 9 cm.

Piezīme: Simple naktsgaldiņam cena var būt dažāda! Tā ir atkarīga no tevis izvēlētā korpusa, fasādes, krāsas un  atbalsta kājām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Tevi informēsim par izvēlētā produkta gala cenu!

Pasūtot Simple sērijas mēbeles komentārā vari ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, rokturus, un kāda veida būs atbalsta kājas!

Parametri:

  • Platums: 45 cm
  • Dziļums: 40 cm
  • Augstums: 30 cm
  • Svars: 13 KG
  • Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties pievienot atbalsta kājas, tad augstums palielināsies par  9 cm!!!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Naktsgaldiņš ar durvīm Simple by VOX”
Uz augšu