Naktsskapītis ar apgaismojumu Simple by VOX

199.00

Apraksts

Ekstras:

Nosakiet savu istabas dizaina stilu, izvēloties korpusa, durvis, rokturu un kāju krāsu un kāju veidu.
Naktsskapītis iekšpusē būs tieši tādā krāsā, kāda izvēlēta korpusam.
Naktsskapītis ar atvilktnēm un funkcionālo loksni, ir aprīkots Silent System, ar kuru palīdzību atvilktnes aizvērsies klusi bez trokšņa – īpaši noderīga funkcija guļamistabā, kur īpaši svarīgs ir klusums.
Augšējā atvilktnē – standartā ir uzstādīta led gaisma. Tā tiek ieslēgta, pieskaroties sensoram ( kuru uzstādīt varat Jums vēlamajā vietā). Led gaisma atvieglos dažādu priekšmetu meklēšanu augšējā atvilktnē, un diskrēti izgaismos guļamistabu- neieslēdzot galveno istabas apgaismojumu un nepamodinot citus cilvēkus!
Naktsskapīša aizmugurē ir ar atloku noslēdzama vadu izeja, kurā var paslēpt elektrisko kabeli. Tādā veidā var sakārtot visus kabeļus, kuri nepieciešami, lai pieslēgtu telefona vai klēpjdatora lādētāju. Diskrētās elegantas eņģes, kas uzstādītas augšējā atveramajā loksnē, palielina mēbeļu estētisko izskatu.

KRĀSAS
Simple mēbeles var konfigurēt ar dažādu krāsu gammā un  apdares materiāliem. Var izvēlēties kvalitatīvu laminētu plātni vai krāsotu kokšķiedras plātni, kas apstrādāta ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu.

Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā metāla sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas vai ovālas ozolkoka kājas.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.
MATERIĀLS
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plātne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plātne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta.
Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas, baltas, ozola, sliedes kājas ir metāla melnas.
Rokturi:  krāsots metāls

Piezīme: Simple naktsskapim cena var būt dažāda! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētās  korpusa, fasādes krāsas un  atbalsta kājām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā produkta gala cenu.

Pasūtot Simple sērijas mēbeles komentārā varat ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, rokturus, un kāda tipa atbalsta kājas!

IZMĒRI:
Platums: 45 cm
Dziļums: 40 cm
Augstums: 30 cm
Svars: 17 KG
Izmērs norādīts bez  atbalsta kājām. Ja izvēlaties pievienot atbalsta kājiņas augstums pieaugs par 9 cm!!!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Naktsskapītis ar apgaismojumu Simple by VOX”
Uz augšu