Kumode ar platformu 53×53 Young Users by VOX

259.00

Apraksts

Ekstras:

Young Users kumode ar platformu ļauj maksimāli aizpildīt brīvās vietu telpā. Skapis ar regulējamu plauktu un trim atvilktnēm, no kurām viena ir mobila – funkcionālais izkārtojums ļauj ērti sakārtot priekšmetus un nodrošina ērtu piekļuvi tiem.
Pateicoties regulējama augstuma plauktam, slēdzamajā skapī skapja augšpusē var ievietot dažāda izmēra priekšmetus.
Platformas apakšējā daļā ir modulis ar divām atvilktnēm. Mazākajā Jūs varat salikt savus piederumus drēbju skapī vai kancelejas piederumus. Lielāks palīdzēs sakārtot drēbes, rotaļlietas vai dokumentus.
Durvis var uzstādīt uz labo vai kreiso pusi. Jūs izlemsiet montāžas laikā, kur kumode vislabāk iederēsies Jūsu iekārtotajā telpā.
Veidojot kumodi, tika parūpēts par mazākajām detaļām. Diskrētie rokturi ir pārklāti ar gumiju, un durvis un atvilktnes aizveras klusi un vienmērīgi.
Platformā, kas ir vienā līmenī ar kumodi, Jūs atradīsiet ietilpīgu atvilktni uz riteņiem. Jebkurā laikā varat to izvilkt līdz telpas centram, lai atvieglotu izmētāto priekšmetu sakārtošanu.
Ja vēlaties, lai kumode būtu acij saistoša, varat mainīt tās izskatu, iegādājoties metāla priekšējos vākus. Gluds un krāsains, dekorēts ar smieklīgu grafiku, ar praktisku plānotāju vai basketbola grozu – ir ļoti daudz variantu.
Šajā pašā kolekcijā ir arī plašāka kumode, arī variantā ar platformu.

Platforma – melna vai balta.
Pievienot metāla durvju uzlikas – Jūs varat uz tiem, pievienot fotogrāfijas ar magnētiem, spēlēt dambreti vai šautriņus.
Durvis klusi aizverās.
Mūsdinīgi gumijas rokturi.
Platforma ar atvilktni palielinās uzglabāšanas vietu.

MATERIĀLS
Kumodes laminētā plāksne ļauj aizmirst par skrāpējumiem un grūti noņemamiem netīrumiem. Lai to notīrītu, pārslauciet ar mitru drānu lupatiņu.
Korpuss, fasādes, plaukts un atvilktnes: 16 mm bieza laminēta skaidu plātne.
Kumodes un atvilktņu dibena, un aizmugurējās sienas: laminēta HDF plāksne, 2,5 mm bieza.
Rokturi: metāla, pārklāti ar gumiju.
Platforma: laminēta šūnu plāksne 38 mm bieza.

KRĀSAS
Kumodes krāsa ir balta. Jūs varat mainīt tā izskatu ar papildus metāla durvju pārsegiem.
Gumijotie rokturi ir melni.
Platforma ir pieejama divos variantos, no kuriem izvēlēties pasūtīšanas laikā: baltā vai melnā krāsā. Tātad tas var harmoniski pieskaņoties kumodei vai izveidot tai skaidru kontrastu.
Atvilktnei ir divas dažādas priekšpuses. To pagriežot, otrādi var izveidot baltu vai melnu akcentu.

Parametri:

  • Platums: 54 cm
  • Dziļums: 53 cm
  • Augstums: 141 cm

Masa: 59.1 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu