JAUNUMS!

Linerio Vox White sienas panelis M Line

25.00

Apraksts

Baltie Linerio M-Line paneļi ir pievilcīgs papildinājums mūsdienīgam interjeram.

Sienu vai griestu telpiskā apdare ļauj apklusināt un optiski nodalīt konkrētu zonu telpā. Paneļi izceļas ar vieglumu un izturību. Linerio paneļi palīdz nodrošināt telpu skaņas izolāciju un uzlabo akustiku. Tie ir izturīgi pret skrāpējumiem un viegli tīrāmi. Tos var izmantot arī virtuvē vai vannas istabā.
Vienkārši piegrieziet sienas paneļus līdz vajadzīgajam izmēram, un ar montāžas līmi pielīmējiet tos. Paneļus var novietot vertikāli, horizontāli vai pa diagonāli. Montāžas process ir ātrs un intuitīvs, un pēc pabeigšanas telpa ir gatava lietošanai. Paneļiem varat iegādāties īpašas nobeiguma līstes: kreiso, labo un universālo. Tās ļaus estētiski pabeigt dažādu izvirzījumu malas. Lai iegūtu nedaudz atšķirīgu efektu interjerā, iesakām izmantot paneļus  ar šaurākiem vai platākiem līstojuma veidiem S+M piemēram!

Linerio  VOX paneļi ir pieejami 7 dažādās krāsās, kas lieliski sader ar dažādām sienu krāsām, un faktūrām.

Gaiši sienas paneļi  padara interjeru gaišāku, un piešķir tam svaigumu. Atkarībā no aksesuāriem, tā var izveidot dažādu interjera iekārtojumu – no mājīga līdz minimālismam. Linerio M-Line paneļi ir pieejami arī tumšākos toņos: pelēkā un antracīta krāsā. Kolekcijā ir arī paneļi ar koka dekoriem: Natural, Mocca un Chocolate. Mēbeļu plānošanas  programmā VOXBOX vari pārbaudīt dažādus sienu apdares veidus, izmantojot reālistisku telpas vizualizāciju.

Parametri;

  • garums – 2650 mm
  • platums – bruto 122 mm / neto 115 mm
  • biezums – 12 mm
  • iepakojums – 1 gab. (0,323 m²)
Uz augšu