Lielais grāmatu plaukts Simple by VOX

339.00

Apraksts

Ekstras:

Nosakiet savu istabas dizaina stilu, izvēloties korpusa krāsu un kāju veidu.

Simple kolekcijā ir 4 veida plaukti: Mazais grāmatu plaukts (1×5), dubultais grāmatu plaukts (2×5), zemais grāmatu plaukts  (3×4) un  lielais grāmatu plaukts (4×5). Plauktus var apvienot, lai izveidotu telpiski noskaņotu kompozīciju.
Visiem grāmatu plauktiem ir regulējams plauktu augstums.
Plaukta izmēri ļauj glabāt arī vinila plates.
Bieza mēbeļu plāksne (korpuss no 22mm plātnes) un īsie plaukti, kā arī piektā kāja – konstrukciju nostiprina, neļaujot plauktiem izlocīties pat ar smagām grāmatām.

MATERIĀLS
Simple grāmatu plauktu var konfigurēt ar dažādiem apdares materiāliem. Var izvēlēties no kvalitatīvām laminētām plāksnēm un krāsotām plāksnēm, kas apdarinātas ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka, baltie un pelēkie plaukti ir izgatavoti no augstas kvalitātes laminētas plātnes. Melnie plaukti ir izgatavoti no krāsota koka, kas pārklāti ar mīkstu pieskārienu matētu laku.

Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, Koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.

IZMĒRI
Platums: 148,5 cm
Dziļums: 38 cm
Augstums: 185 cm

Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalstakājas, pievienojiet 1 cm augstumam un 9 cm, ja izvēlaties citas kājas.

Piezīme: Simple grāmatu plauktam cena var būt dažāda! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētās  korpusa, fasādes krāsas un  atbalstakājām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā plaukta gala cenu.

Pasūtot Simple grāmatu plauktu komentārā varat ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, un kāda tipa atbalstakājas!

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Lielais grāmatu plaukts Simple by VOX”
Uz augšu