Platā kumode +platforma 106×53 Young Users VOX

349.00

Apraksts

Lai mainītu mēbeļu izskatu, pietiek iegādāties īpašus metāla pārsegus durvju fasādēm

Lielā kumode no Young Users kolekcijas ir universāla mēbele apģērbu, rotaļlietu, piezīmju grāmatiņu un daudzu citu priekšmetu uzglabāšanai. Tā ir aprīkota ar plauktiem, atvilktni ar iekšējo glabātuvi, un gudru platformu, kas nodrošina papildu vietu lietām.
Kumodei ir 4 plaukti, no kuriem 2 ir regulējami, pielāgojot mēbeļu interjeru individuālām vajadzībām.
Kumodes labās puses atvilktne paslēpj otru mazāku atvilktni, kas lieliski noderēs kā privāto nieku glabātuve.
Maksimālam komfortam durvis ir aprīkotas ar gumijotiem rokturiem. Atvilktnes ir novietotas uz augstas kvalitātes vadotnēm, pateicoties kurām tās gludi izslīd.
Platforma ir dziļāka nekā mēbele, kas rada interesantu vizuālo efektu. Tas nodrošina kumodei stabilu pamatni, un palielina tās funkcionalitāti. Iekšpusē esošo atvilktni var pilnībā izvilkt, lai atvieglotu tīrīšanu. Kastes gumijotie riteņi ir droši dažādiem grīdas segumiem.
Lai mainītu mēbeļu izskatu, pietiek iegādāties īpašus metāla pārsegus durvju fasādēm. Tie var būt ne tikai dekoratīvi, bet arī izglītojoši, radoši, vai izklaidējoši.
Kumode izceļas ar universālu formu un krāsām. Tā lieliski iederēsies bērnu vai pusaudžu istabā. To var pielāgot arī guļamistabas vai viesistabas iekārtojumam, kurā trūkst vietas mantu uzglabāšanai.
Vai vēlaties, lai platforma pildītu arī soliņa lomu,vai  lai būtu aprīkota ar praktisko galdiņu?  Tad tev atliek izvēlieties citu mēbeļu versiju no Young Users kolekcijas  – Lielo kumode ar 106×95 platformu!!!

Parametri:

  • Platums: 95 cm
  • Garums: 107 cm
  • Augstums: 141 cm
  • Masa: 92 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu