Daudzfunkcionāls plaukts L Young Users VOX melns

139.00

Apraksts

Daudzfunkcionāls plaukts L no Young Users by VOX, nodrošina vietu nelielu priekšmetu uzglabāšanai

Daudzfunkcionālo plauktu L no Young Users by VOX var izmantot kā stāvošu grāmatu plauktu, vai piekārt pie sienas. Kopā ar citām mēbelēm no Young Users kolekcijas, ļauj izveidot funkcionālu izkārtojumu, kas būs pielāgots individuālajām vajadzībām!
Daudzfunkcionālajam L plauktam ir 3 vienāda izmēra kvadrātveida nišas. Atvērtās nišas nodrošinās ērtu piekļuvi tajās izkārtotiem priekšmetiem.
Pēc palīmējošo kāju piestiprināšanas pie garākas pamatnes, plaukts var atrasties, kā  brīvi stāvošs plaukts grāmatām, CD, vai foto rāmīšiem un ceļojumu suvenīriem.

Daudzfunkcionālo plauktu L no Young Users by VOX  iesakām novietot arī uz citām mēbelēm no Young Users kolekcijas

Tam būs piemērotas platformas no Young Users kolekcijas šādos izmēros: 106×53 un 106×95. Tas ir vel viens veids, kā iegūt papildu uzglabāšanas vietu savām mantām.
Alternatīva ir piekārt plauktu pie sienas: pa kreisi vai pa labi. Speciālos stiprinājumus atradīsi plaukta aizmugurē! Dažādu sienu apdarei, dībeļu izvēle paliek tavā ziņā- tie nav iekļauti komplektā!!!
MATERIĀLS:
Plaukts izgatavots no laminētas plāksnes, un ir izturīgs pret skrāpējumiem un nelieliem bojājumiem. Tas būs viegli kopjams un tīrs,  to vienkārši noslaukot ar mitru lupatiņu.
Korpuss un aizmugurējā siena: 22 mm bieza laminēta plātne!

KRĀSAS:
Plaukts ir pieejams divās neitrālās krāsās: melnā un baltā. Tāds variants noteikti iekļausies daudzu telpu interjerā.

Parametri:

  • Platums: 106,5 cm
  • Dziļums: 31,5 cm
  • Augstums: 106,5 cm
  • Masa: 28.0 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu