Bāra kumode Simple by VOX

619.00

Apraksts

Ekstras:

Nosakiet savu istabas dizaina stilu, izvēloties korpusa, durvis, rokturu un kāju krāsu, kā arī kāju veidu.

Kumodei ir diskrēti uzstādīta LED lente ar kustības sensoru. Tā iedegas, atverot kumodi un nav bail, ka gaisma nemanāmi ieslēdzas slēgtajā kumodē.
Kumode ir aprīkota ar piekto kāju, kas to strukturāli nostiprina, padarot to spējīgu izturēt lielu slodzi.
Kumodes iekšpusē – augšējā daļā ir plaukts, uz kura var novietot karotes, glāzes un pudeles. Aizmugurē uzstādītais spogulis piešķir kumodei ekskluzivitāti un vizuāli uzlabo stikla elementu un pudeļu skatu uz plaukta. Dižskābarža koka kabeļa blīvējums ļauj kumodei iekšpusē pievienot mini ledusskapi vai nelielu kafijas automātu.
Apakšā ir 3 atvilktnes – abas apakšējās atviknes paredzētas salvešu, korķviļķu u.c. glabāšanai, augšējā var glabāt sīkus priekšmetus, piemēram, salmiņus, bet visvairāk izmanto dzērienu pagatavošanai. Vienkārši izvelciet to, novietojiet glāzes, kamēr glāzes atrodas ergonomiskā augstumā. Īpaša blokāde aizsargā to pret nejaušu aizvēršanos, kamēr uz tās ir glāzes.
Papildus kumodei ir divas zonas ar koka turētājiem glāžu piekarināšanai un 3 plaukti pudeļu glabāšanai gulošā stāvoklī. Šos plauktus var jebkurā laikā pagriezt (tā, lai koka šahtas būtu apakšā), un Jūs varat iegūt klasiskus taisnus plauktus. Turklāt plauktiem ir regulējams augstums un tos var viegli pārlikt, lai tā iekšpusi varētu pielāgot tajā esošo priekšmetu izmēriem.

Kumodi var konfigurēt no dažādu apdares materiāliem. Var izvēlēties kvalitatīvus laminētus un krāsotas plātnes, kas apdarināti ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka un pelēkā kumode izgatavotaa no augstas kvalitātes laminētas plātnes (priekšējais korpuss). Melnā kumode ir izgatavota no krāsota koka, kas pārklāta ar mīkstu pieskārienu matētu laku (priekšējais korpuss). Baltā kumode izgatavota no laminētas plātnes (korpuss) un ar soft touch matētu laku krāsota koka (priekšpuse).

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad mēbeles tiek novietotas uz aizsargājošām kājām.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

MATERIĀLS
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Balts vai ozola pelēks korpuss – laminēta plāksne. Melns korpuss – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Pelēka vai ozola fasāde – laminēta plāksne. Balta vai melna priekšpuse – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, Koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.
Rokturi: metāla

IZMĒRI
Platums: 112  cm
Dziļums: 47 cm
Augstums: 112 cm

Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas, pievienojiet 1 cm augstumam un 9 cm, ja izvēlaties citas kājas.

Piezīme: kumodes cena var būt dārgāka viņa ir atkarīga no Jūsu izvēlētās krāsas / rokturiem un kumodes kājām pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par kumodes gala cenu, (bet ar citām kājām, rokturiem un krāsām kumodes max gala cena būs līdz 690 eur ar pvn).

Pasūtot bāra kumodi komentārā varat atsāt kādas vēlaties bāra kumodes krāsas un rokturus vai kājas.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bāra kumode Simple by VOX”
Uz augšu