Kumode ar platformu 53×53 Young Users VOX

299.00

Apraksts

Young Users kumode ar platformu 53x53cm, ļauj lietderīgi aizpildīt brīvo vietu telpā

Young Users kolekcijas kumode ar platformu 53×53 sastāv no regulējama plaukta un trim atvilktnēm, no kurām viena ir mobila, un kumodes funkcionālais izkārtojums nodrošinās ērtu piekļuvi mantām!
Pateicoties regulējamam plauktam, slēgtā kumodes augšpusē var ievietot dažāda izmēra priekšmetus.
Young Users Kumodes apakšējā daļā ir modulis ar divām atvilktnēm. Mazākajā varēs salikt  ikdienā lietojamās lietas, vai kancelejas piederumus. Lielākā palīdzēs sakārtot drēbes, rotaļlietas, vai dokumentus.

Durvju atvērumu kumodei Young Users ar platformu 53x53cm var uzstādīt uz labo vai kreiso pusi

Paši izdomājiet montāžas laikā, kur kumode vislabāk iederēsies jau iekārtotā telpā!
Veidojot šo kumodi, VOX tehnologi parūpējās par mazām būtiskām detaļām. Young Users by VOX kolekcijas mēbeļu diskrētie rokturi tika pārklāti ar gumiju, un durvis ar atvilktnēm tika pie klusās aizvēršanās sistēmas no Hettich!
Platformā kas ir vienā vertikālā līmenī ar kumodi, atradīsi ietilpīgu atvilktni uz riteņiem. Jebkurā laikā var to izvilkt līdz telpas centram, lai atvieglotu (LEGO) priekšmetu sakārtošanu.
Vēlies lai kumode būtu acij saistoša, pamaini tās izskatu, iegādājoties metāla priekšējās uzlikas uz fasādēm. Gludi un krāsaini izdekorēta kumode ar smieklīgām grafikām, un praktisko plānotāju vai basketbola grozu būs katra bērna sapnis
Pievienot metāla durvju uzlikas , varēsiet uz tām pievienot fotogrāfijas ar magnētiem, spēlēt dambreti, vai uzrīkot šautriņu turnīru.

MATERIĀLS
Kumodes laminētā plāksne ļaus aizmirst par skrāpējumiem, un grūti noņemamiem netīrumiem. Lai to tīrītu pārslauciet to ar neliela mitruma lupatiņu.
Platforma ir pieejama divos krāsu variantos, no kuriem  varēsi izvēlēties pasūtīšanas laikā: baltā vai melnā krāsā!
Platformas atvilktnei ir divas dažādas fasādes krāsas. To apgriežot otrādi, var izveidot baltu vai melnu akcentu telpā!

Parametri:

  • Platums: 54 cm
  • Dziļums: 53 cm
  • Augstums: 141 cm
  • Masa: 59.1 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu