Kumode ar platformu 53×53 Young Users VOX

279.00

Apraksts

Kumodes apakšējā daļā ir modulis ar divām atvilktnēm

Young Users kumode ar platformu ļauj lietderīgi aizpildīt brīvo vietu telpā. Kumode ar regulējamu plauktu un trim atvilktnēm, no kurām viena ir mobila, un  funkcionālais izkārtojums nodrošina ērtu piekļuvi mantām.
Pateicoties regulējamam plauktam, slēgtā skapja augšpusē var ievietot dažāda izmēra priekšmetus.
Kumodes apakšējā daļā ir modulis ar divām atvilktnēm. Mazākajā varēs salikt savas ikdienā lietojamās lietas, vai kancelejas piederumus. Lielākā palīdzēs sakārtot drēbes, rotaļlietas, vai dokumentus.
Durvis var uzstādīt uz labo vai kreiso pusi. Paši izdomājiet montāžas laikā, kur kumode vislabāk iederēsies jau iekārtotā telpā.
Veidojot kumodi VOX tehnologi, parūpējās par būtiskām detaļām. Diskrētie rokturi tika pārklāti ar gumiju, un durvis ar atvilktnēm tika pie klusās aizvēršanās sistēmas.
Platformā kas ir vienā vertikālā līmenī ar kumodi, atradīsi ietilpīgu atvilktni uz riteņiem. Jebkurā laikā var to izvilkt līdz telpas centram, lai atvieglotu (LEGO) priekšmetu sakārtošanu.
Vēlies lai kumode būtu acij saistoša, pamaini tās izskatu, iegādājoties metāla priekšējās uzlikas uz fasādēm. Gludi un krāsaini izdekorēta kumode ar smieklīgām grafikām, un praktisko plānotāju vai basketbola grozu būs katra bērna sapnis
Pievienot metāla durvju uzlikas , varēsiet uz tām pievienot fotogrāfijas ar magnētiem, spēlēt dambreti, vai uzrīkot šautriņu turnīru.

MATERIĀLS
Kumodes laminētā plāksne ļaus aizmirst par skrāpējumiem, un grūti noņemamiem netīrumiem. Lai to tīrītu pārslauciet to ar mitru drānu lupatiņu.
Platforma ir pieejama divos variantos, no kuriem izvēlēties pasūtīšanas laikā: baltā vai melnā krāsā. Tātad tas var harmoniski pieskaņoties kumodei vai izveidot tai skaidru kontrastu.
Atvilktnei ir divas dažādas priekšpuses. To pagriežot, otrādi var izveidot baltu vai melnu akcentu.

Parametri:

  • Platums: 54 cm
  • Dziļums: 53 cm
  • Augstums: 141 cm
  • Masa: 59.1 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu