Kumode ar piecām atvilktnēm Simple by VOX

279.00

Apraksts

Ekstras:

Nosakiet savu istabas dizaina stilu, izvēloties korpusa, atvilknes, rokturu krāsu, un kāju veidu.
Kumodes interjers tiks veidots tieši korpusam un fasādei Jūsu izvēlētajā krāsā.
Visas kumodes atvilktnes ir aprīkotas ar Silent System, pateicoties kurai pat strauja atvilknes aizvēršanās neradīs troksni.

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad mēbeles tiek novietotas uz aizsargājošām kājām.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

MATERIĀLS
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Balts vai ozola pelēks korpuss – laminēta plāksne. Melns korpuss – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Pelēka vai ozola fasāde – laminēta plāksne. Balta vai melna priekšpuse – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, Koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.
Rokturi: metāla

IZMĒRI
Platums: 62,5 cm
Dziļums: 47 cm
Augstums: 112 cm

Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas, pievienojiet 1 cm augstumam un 9 cm, ja izvēlaties citas kājas.

Piezīme: kumodes cena var būt dārgāka viņa ir atkarīga no Jūsu izvēlētās krāsas / rokturiem un kājām pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par kumodes gala cenu, (bet ar citām kājām, rokturiem un krāsām kumodes max gala cena būs līdz 345 eur ar pvn).

Pasūtot kumodi komentārā varat atsāt kādas vēlaties rokturu vai fasādes, korpusa krāsas  un kājas.

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kumode ar piecām atvilktnēm Simple by VOX”
Uz augšu