Izvelkams ēdamgalds Simple by VOX 140x340x90cm pelēks

819.00

Apraksts

Atrodi savu ēdamistabas galdu, izvēloties vienu no četriem Simple izvelkamiem ēdamgaldiem 

Izvēlēties savu ēdamistabas galdu, izvēloties vienu no izvelkamiem galdiem un četrām krāsu versijām :balts, pelēks, melns vai ozola.
Simple by VOX kolekcijā jūs atradīsiet 4  dažādus ēdamgaldus, un katrs pieejams 4 krāsās. Ozola galds būs laminēts ,un dažās detaļas ir finierētas, pārējie ēdamgaldi ir krāsoti speciālā tehnoloģijā. Mazākās virtuves telpās iesakām izvēlēties universālo 90x90cm izvelkamo ēdamgaldu, tas lieliski noderēs ikdienā un kad negaidīti ierodas ciemiņi.
Ikdienā ēdamgalds Simple neaizņems daudz vietas,  tas var pat atrasties vismazākajās telpās, un saliktā veidā tā izmēri ir 140 x 90 cm! Ja nepieciešams lielāks ēdamgalds, varat izvilkt galda virsmu līdz 190, 240, 290 un 340 cm pēc izvēles!

Visas ēdamgalda papildus plates atrodas zem galda virsmas – jums nebūs nepieciešama papildu vieta, lai paslēptu tās no ciemiņu acīm

Mūsdienu furnitūra ļauj  āti pārveidot galdu paredzētu 6 cilvēkiem uz tādu, kur var sasēsties līdz 14 cilvēki vienuviet!
Atcerieties pagarinot galdu virsmu, papildu kājas ir jānolaiž kad galds ir daļēji vai  pilnībā izvilkts: sākot no 290cm līdz 340 cm! Drošības labad iesakām atbalsta kājas izmantot arī tad, kad galds ir izvilkts līdz 290 cm versijai, t.i., versijā  līdz 12 cilvēkiem. Galda virsmas izturība pirms un pēc to izvilkšanas ir  max-60 kg uz vienu papildu plati. Galda virsma ir izgatavota no augstas kvalitātes Egger plātnes un galda cokols ir no masīvkoka, tāpat kā ēdamgalda kājas. Malas ir apstrādātas ar biezu plastikas ABS maliņu, kas pasargā no galdu no nejaušiem triecieniem! Galda materiāls ir izturīgs, un viegli kopjams!

Parametri:

  • Garums: 140 – 190 – 240 – 290 – 340 cm
  • Platums: 90 cm
  • Augstums: 79 cm
  • Masa: 97 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX

Uz augšu