ISLA rakstāmgalds 138 ar elektrisko augstuma regulēšanu funkciju

639.00

Apraksts

ISLA rakstāmgalds ar elektrisko augstuma regulēšanu funkciju nodrošinās  lai tu varētu efektīvi veikt savus pienākumus, neuztraucoties par mugurkaula slodzi

Strādājiet tā, kā jums patīk. Pateicoties skārienjutīgajam panelim, varēsi viegli regulēt darba virsmas līmeni, lai tu varētu ērti sēdēt vai stāvēt veicot darba pienākumus.!
Rakstāmgalda ISLA augstums ir elektriski regulējams no 73,2 cm līdz 122,2 cm, lai nodrošinātu ergonomisku stāju, strādājot vai mācoties. Pārejot no sēdēšanas uz stāvēšanu, ir iespēja nedaudz izkustēties, un tādējādi uzlabojot garastāvokli un koncentrēšanos.

Skārienjūtīgais vadības panelis rakstāmgaldam ISLA- ļauj atcerēties 4 dažādus galda virsmu augstumus.

Skārienjūtīgais vadības panelis- ļauj atcerēties 4 dažādus galda virsmu augstumus. Pateicoties tam, vienu rakstāmgaldu varēs izmantot daudzi mājsaimniecības locekļi. Panelim ir iestrādāta arī bērnu bloķēšanas funkcija.
Galda virsmas pacelšana, un nolaišana, notiek klusi un gludi. Pateicoties 2 neatkarīgiem motoriem, rāmis ātri pārvietojas, un iebūvētais sadursmes sensors novērš mēbeļu, vai citu priekšmetu bojājumus kustības laikā! Kad rakstāmgalds sastopas ar šķērsli, tas vienkārši apstājas!!!
Galda rāmi var uzstādīt vienā no divām pozīcijām: izlīdziniet to ar mēbeļu malām vai iebīdiet dziļāk, atstājot vietu konteineram vai īpašiem piederumiem.
Galda maksimālā slodze ir līdz 100 kg, un regulējamas kājas būs atbildīgas par mēbeļu stabilitāti.
ISLA rakstāmgalds ir pieejams arī versijā ar lielāku darba virsmu.

Parametri:

  • Dziļums: 67,5 cm
  • Platums: 138.0 cm
  • Augstums: 73,0-122.0 cm
  • Masa: 21,0 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu