Dīvāns ar paceļamo mehānismu Simple by VOX

369.00

Apraksts

Ar  Simple by VOX dīvānu varēsi droši uzņemt viesus, un tas teicami kalpos kā atpūtas vieta ikdienā

Uzbūvē savu sapņu mēbeli, izvēloties tās krāsu! Vari izvēlēties baltu, melnu, pelēko, vai ozola krāsu – un attiecīgi tās saskaņot kopā dažādus toņus! Kopā ar dīvānu komplektā tiek pārdota pārseguma plāksne veļas kastei, vai papildu gultas vietai. Pārseguma plāksne vienmēr ir tādā pašā krāsā kā dīvāns!
Papildus kā opciju var iegādāties atvilktni gultasveļai, vai rezerves apakšējo gultu, un lai iegādāto elementu estētiski paslēptu zem dīvāna, piestipriniet tam atvilktnes pārseguma plāksni. Pateicoties šādam risinājumam  guļamistabā palielinās uzglabāšanas vieta.

Simple by VOX dīvānam standarta aprīkojumā ir paceļams mehānisms ar plašo vietu gultasveļai.

Karkass ap matraci ir drošs balsts un vieta kur likt spilvenus, un tas arī neļauj tiem nokrist zemē.
Simple by VOX mēbeles var konfigurēt no materiāliem ar dažādu apdari. Varēsi izvēlēties no kvalitatīvām laminētām plātnēm un krāsotām plātnēm, kas apdarinātas ar matētu soft touch laku, t.i., sniedzot nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka, baltā un pelēkā dīvāns ir izgatavots no augstas kvalitātes laminētas plātnes. Melnā dīvāna karkass ir izgatavots no krāsotas plātnes, kas pārklāta ar matētu Soft Touch pieskāriena laku.

Piezīme: Simple dīvānam cena var būt atšķirīga! Tā ir atkarīga no izvēlētā  korpusa krāsas, un atbalsta kājiņām. Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā produkta gala cenu.

Pasūtot Simple sērijas mēbeles komentārā varat ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, rokturus, un kāda tipa atbalsta kājas!

MATERIĀLS:
Atkarībā no izvēlētā gultas dīvāna krāsas, laminētā plātne būs pieejama baltā, pelēkā, vai ozola krāsā. Krāsotā plātne savukārt ir pieejama  melnā krāsā.

PARAMETRI:
Platums: 95,5 cm
Garums: 206 cm
Augstums: 68,5 cm
Svars: 75 kg

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Dīvāns ar paceļamo mehānismu Simple by VOX”
Uz augšu