Ozola gulta ar pilno galvgali 160×200 Nature by VOX

579.00

Apraksts

Nature by VOX ozola gultas ir pieejamas piecos dažādos izmēros

Nature by VOX gultas galvgalis ir veidots no Egger plātnes ozola tonī, un gultas karkas ir kombinēts ar ozola masīvkoku! Izcilais Skandināvu stils Nature by VOX mēbeļu kolekcijai piešķir  viegluma sajūtu telpā. Ozola gultas Nature by VOX ir pieejamas piecos izmēros: 90,120,140,160,180cm. Ozola gultas Nature by VOX būs lieliski piemērotas gan bērnu istabām un vecāku guļamistabai. Izvēloties matraci ar dažādu stingrību, tu iegūsi maksimāli ērtu vietu atpūtai un gulēšanai.

Nature by VOX gultām var līmeņot gultas redeles divos dažādos augstumos – lai varētu pielāgot matrača virsmas augstumu savām individuālajām vajadzībām.

Nature by VOX Divvietīgās gultas gadījumā varēsi izvēlēties starp trīs dažādiem guļamvietas platumus: 140 cm, 160 cm un 180 cm. Visos gadījumos gultas ārējais garums ir 212 cm! Gultas matrača atbalsta redeles ir izgatavotas no priedes masīvkoka, un tās jau ir iekļautas cenā!
Nature by VOX gultu karkasiem noapaļotā mala atrodas kājgalī tā vairākkārt palielinot lietošanas drošību. Tas nozīme ka tu bez bažām varēsiet izstiept kājas ārpus matrača.

Ozola gultas 160×200 Nature by VOX gultas rāmis ir izgatavots no izturīgas kokšķiedras plātnes, kas pārklāta ar 3D laminātu, un ozola masīvkoka detaļām! Šāda materiālu kombinācija garantē izturību pret nelieliem mehāniskiem skrāpējumiem un netīrumiem!

Augstās ozolkoka kājas, piešķir Nature by VOX gultām vieglumu un teicamu stabilitāti

Pateicoties šādam atbalsta kāju izvietojumam istabas uzkopšana ar putekļsūcēju vai slotu ir daudz ērtāka un vienkāršākā! Nature by VOX gultas ir pieejamas ar divu veidu dažādiem galvgaļiem. Viens variants ir ar pilno galvgali , otrs būs veidots ar  ozolkoka līstēm. Gultām Nature by VOX var atsevišķi iegādāties veļas kasti no Nature by VOX kolekcijas uz ritenīšiem. Veļas kaste noteikti  palīdzēs uzglabāt gultasveļas komplektus. Gultas iepakojums sastāvēs no četrām pakām. Apskati vairāk gultas mūsu mājaslapā!

Parametri:

  • Dziļums: 212.0 cm
  • Platums: 165.0 cm
  • Augstums: 98.0 cm
  • Masa: 72.6 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu