Gulta ar paceļamo meh.160×200 Simple by VOX

669.00

Apraksts

Nosaki savu dizaina stilu istabā, izvēlies gultai Simple by VOX  galvgaļa un rāmja krāsu, kā arī atbalsta kāju veidu.

Zem gultas paceļamā matrača rāmja, atrodas ietilpīgā gultas veļas kaste. Rāmim ir 3 pakāpju regulēšanas augstums. Izvēlieties atbilstošu regulēšanas līmeni atkarībā no matrača svara/lieluma (nodalījumi 140, 160 un 180x200cm matračiem, kas sver līdz 40 kg, līdz 50 kg un līdz 60 kg). Mehānisma slodze ir līdz 110 kg uz laukumu (bez matrača).
Katrai gultai papildus jāiegādājas matraci,  polsterētu spilvenu, kuru piekarina uz gultas galvgaļa.
Matrača izmaksas nav iekļautas gultas cenā!!!

Gultas galvgalis ļaus ērti novietot spilvenus un nodrošina ērtu atbalstu, piemēram, lasot grāmatu.

Izvēloties gultu ar konusa kājām, vai melno metāla sliedi padarīsi to optiski vieglāku – neskatoties uz lielo gultas veļas kasti, kas atrodas zem matrača.
Simple mēbeles var konfigurēt ar dažādiem apdares materiāliem. Var izvēlēties kvalitatīvas laminētas un krāsotas plātnes, kas apstrādāti ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu.
Gultas ir izgatavoti no augstas kvalitātes laminētas plātnes. Gultas galvgalis  izgatavoti no krāsota kokšķiedras plātnes, kas pārklāts ar soft touch matētu laku.

Piezīme: Simple gultu cena var būt dažāda! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētās korpusa, galvgaļa krāsas un  atbalsta kājām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā produkta gala cenu.

Pasūtot Simple sērijas mēbeles komentārā varat ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes(galvgali), rokturus, un kāda tipa atbalsta kājas!

Krāsas:
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Gultas galvgalis – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā  metāla sliede, kvadrātveida kājas: baltas, melnas, pelēkas vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas vai ovālas ozolkoka kājas

IZMĒRI
Platums: 165 cm
Garums: 204,5 cm
Augstums: 80,5 cm
Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas, pievienojiet  augstumam un 9 cm.

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Gulta ar paceļamo meh.160×200 Simple by VOX”
Uz augšu