Izpārdošana -15%JAUNUMS!

Gulta ar baldahīnā turētāju 4YOU FRESH

305.00

Kategorijas:

Apraksts

Aprīko savu guļamistabu ar  gultu ar baldahīnu no kolekcijas 4 YOU FRESH, lai nodrošinātu augstu komforta līmeni guļot

Pateicoties atbilstošiem aksesuāriem, tu pielāgosi mēbeles savām individuālajām vajadzībām un parūpēsies lai tās pēc iespējas labāk iederētos guļamistabas dekorā.

Nojumes rāmis ļauj pakārt virs gultas aizkaru, kas radīs omulīgu atmosfēru un pasargās no rīta saules stariem. Konstrukcija spēj izturēt 5 kilogramu slodzi, tāpēc tā noturēs pat nedaudz biezāku aptumšojošo audumu.
Gultas 4YOU FRESH atbalsta līstes var uzstādīt vienā no diviem augstumiem! Izvēloties augšpusē esošās montāžas atveres, tu iegūsi papildu vietu mantu uzglabāšanai zem matrača.

Brīvo vietu zem gultas 4YOU FRESH var sakārtot vairākos veidos. Labākā ideja būs iegādāties atvilktni uz ritenīšiem, vai apakšējo papildu gultu, kas noderēs kad  kāds vēlēsies pārnakšņot.

Vari izvēlieties kādu no mūsu matraču modeļiem ar izmēru 90 × 200 cm, kas sader kopā ar mēbelēm, un tādējādi nodrošina tev optimālu komfortu.
Tu vari pārliecināties, kā gulta 4YOU FRESH ar baldahīna turētāju lieliski iederētos tavā istabas iekārtojumā, tad izmanto programmu VOXBOX telpas vizualizācijai. Tur tu varēsi sagatavot telpas skici, un ievietot tajā jebkuru VOX mēbeli, lai labāk izprastu savas telpas jauno iekārtojumu.

Parametri:

  • Dziļums: 208.0 cm
  • Platums: 97.5 cm
  • Augstums: 207.5 cm

Masa: 52.0 kg
Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu