Gulta 4YOU FRESH ar plauktiem un paceļamo mehānismu 160

1,095.00

Apraksts

Šajā neparastajā gultā no 4YOU FRESH kolekcijas var ietilpt gandrīz visa mājas pasaule.

Pateicoties integrētajam plauktam, tavas iecienītākās grāmatas vienmēr būs pa rokai.Gultas 4 YOU FRESH karkasa Nojume radīs nomierinošu atmosfēru, un uz sānu kāpnēm varēsi iekārt puķu podiņu vai drēbes nākamajai dienai. Vakarā atliek novilkt ekrānu priekš projektora, un tava sapņu mājas kinozāle ir gatava.

4 You Fresh gulta ir aprīkota ar vairākiem atvērtiem plauktiem, kas ir ļoti plaši. Tie atrodas gan uz plaukta, kas savienots ar galvgali, gan karkasu, kas sniedz milzīgas izkārtojuma iespējas.
Oriģinālais gultas galvgalis plaukta formā ļauj jebkādā veidā sakārtot un personalizēt šo vietu guļamistabā. Tajā var izveidot savu mājas bibliotēku, ievietot ierāmētas fotogrāfijas vai nelielus podus, kas pilni ar nokareniem zaļiem vīnogulājiem.

Lai personalizētu plauktu izskatu un atvieglotu kārtības uzturēšanu, tos vari piepildīt ar praktiskām kastēm, kuras ir pieejamas atsevišķi dažādos izmēros un krāsās.

Galvas balstā ir  papildu slēgta veļas kaste. Tu vari iegādāties mīkstu pārsega spilvenu tā atlokam, lai nodrošinātu ērtu atbalstu.
Tāpat tu varat uzkārt audumu uz nojumes, kas integrēta kopā ar gultu, lai izveidotu sev intīmu telpu, vai pasargātu sevi  vasarās no rīta saules. Tā ir arī laba vieta, kur uzstādīt saliekamo ekrānu, kas ļaus rādīt filmas, izmantojot projektoru, kas piekārts pie griestiem.
Gultas nojumi vari papildināt arī ar sānu kāpnēm – kas lieliski piemērotas garastāvokļa lampu vai tekstila organizatoru piekarināšanai.
4YOU FRESH  kolekcijā ir divi gultas varianti: viens ar fiksētām gultas redelēm, vai ar paceļamo rāmi. Pēdējais lieliski noderēs, ja nepieciešama papildus ietilpīga vieta gultasveļai, sezonas apģērbam vai sporta inventāram.
Standarta gultas izmēri ļauj viegli atrast perfekti pieguļošu matraci. Umberts piedāvājumā ir pieejama plaša saderīgu 160×200 cm matraču izvēle.

4 You Fresh kolekcijā ir arī citas līdzīga stila mēbeles. Tādējādi tu vari izveidot pilnīgu harmonisku guļamistabas iekārtojumu, izmantojot vairākas mēbeles no vienas kolekcijas.
Programma VOXBOX ļauj izveidot telpas dizainu un pārliecināties, kā gulta atbilst guļamistabas iekārtojumam.

Parametri:

  • Garums: 238.0 cm
  • Platums: 168.0 cm
  • Augstums: 206.0 cm
  • Masa: 289.8 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu