Grāmatu plaukts lielais Stige by VOX zils

169.00

Apraksts

Stige by VOX nodrošinās daudz brīvas uzglabāšanas vietas

Grāmatu plaukts ar nodalījumiem, nodrošinās daudz brīvas uzglabāšanas vietas. To var novietot uz zemes, vai kombinēt ar citām mēbelēm no moduļu kolekcijas Stige by VOX, radot personalizētu mēbeļu kompozīciju bērnu vai jauniešu istabās!

 Grāmatu plauktu Stige by VOX var novietot uz citām mēbelem un ietaupīt vietu telpā

Visas grāmatas, rotaļlietas,  dažādas kastes vai rotājumus varēs funkcionāli sakārtot šajā plauktā. Atvērtie plaukti nodrošina ātru piekļuvi vēlamām lietām vai mantām!
Mēbelēm ir 4 nodalījumi, kas ir sadalīti 8 vienādās ietilpīgās nišās. Plaukti ir nekustīgi samontēti, un tas piešķir plauktam stingrību un izturību, neatkarīgi no konfigurācijas kādā tas pašlaik atrodas.
Plaukta augšdaļa ir atvērta, un apakšējie plaukti ir apdarināti ar plāksnīti aizmugurē, kas pasargā sīkus priekšmetus no nejaušas nokrišanas !
Drošības apsvērumu dēļ, grāmatu plaukts Stige by VOX jāpiestiprina pie sienas! Komplektā ietilpst  visa nepieciešamā furnitūra, un metāla savienotāji, kas ļauj apvienot mēbeles ar citiem moduļiem no Stige by VOX sērijas. Plaukts ir pieejams 3 krāsās: zils, pistācijas tonī un  balinātas priedes koka krāsā.

Parametri:

  • Dziļums: 35.0 cm
  • Platums: 94.0 cm
  • Augstums: 142.0 cm
  • Masa: 44.8 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu