Apaļš ēdamgalds izvelkams Simple VOX 110x210x110cm pelēks

699.00

Apraksts

Apaļais ēdamgalds Simple VOX, ir kā radīts ikdienai un ciemiņu uzņemšanai

Izvēlēties savu ēdamistabas izvelkamo galdu! Apaļais ēdamgalds Simple VOX, ir kā radīts ikdienai un ciemiņu uzņemšanai!
Izvēloties vienu no četrām krāsām: balto, pelēko, melno, vai ozola iegūstam akcenta krāsas kas iederēsies jebkurā interjerā. Simple kolekcijā jūs atradīsiet 4  dažādus izvelkamus ēdamgaldus no kuriem varēsi izvēlēties mājai piemērotāko!
Apaļais izvelkamais ēdamgalds ir unikāls mēbeļu produkts. Ikdienā neaizņemot daudz vietas pirms izvilkšanas virsmas diametrs ir 110 cm, un tas būs lieliski piemērots arī mazākām telpām. Ja būs nepieciešama lielāka galda virsma, varēsi to palielināt līdz 210 cm.
Galds saliktā veidā ir paredzēts 4 cilvēkiem. Pilnībā izvelkot ar diviem galda virsmas ielikņiem, pie tā varēs apsēsties 8 cilvēki. Mazliet ciešāk saspiežoties tuvu viens otram pat 10 cilvēkiem pietiks vietas.

Galda virsmu var pagarināt ar diviem ieliktņiem – katrs 50 cm platumā, sadalot galda virsmas daļas garumu no 110cm uz 160cm vai 210 cm.

Ēdamgalda salikšana ir vienkārša , atliek pieskrūvēt izvelkamo mehānismu un galda kājas! Ozolkoka galds ir laminēts Egger plātņu materiāls un cokols ir finierēts saplāksnis. Galda stabilitāti nodrošina masīvās atbalsta kājas, kas izgatavotas no masīvkoka.
Galda virsmas svara izturība pirms un pēc to izvilkšanas ir 60 kg. Zem galda virsmas atrodas abi virsmas pagarinājuma ielikņi, un ierodoties negaidītiem ciemiņiem, vai ja sanāk ballīte – atliek tik pagarināt galda virsmu un svētki var sākties. Apaļais galds noteikti ir ideāla izvēle ja mājas ir mazi bērni, ta forma palīdz izvairīties no netīšām traumām. Ja tev ir svarīga ilgtermiņā kvalitāte un ikdienas komforts pasūti savu izvelkamo galdu tagad!

Parametri:

  • Garums: 110 – 160 – 210 cm
  • Platums: 110 cm
  • Augstums: 78 cm
  • Masa: 68.0 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX

 

Uz augšu