Drēbju skapis ar platformu 106×95 Young Users VOX

459.00

Apraksts

Funkcionālais drēbju skapis no Young Users VOX piedāvā daudz uzglabāšanas vietas jauniešu drēbēm ar papildus platformu un atvilktni

Pateicoties universālajam stilam tas izskatās labi, un sader kopā ar citām mēbelēm no Young Users by VOX kolekcijas.
Drēbju skapja Young Users by VOX iekšpusē ir drēbju stanga un modulis ar divām plaušām atvilktnēm apakšveļai un citiem drēbju piederumiem. Vieta drēbju skapja apakšā noderēs apavu un  skolas mugursomas uzglabāšanai!

Aprīko durvju fasādes ar metāla pārklājumiem, lai izveidotu vietu radošai izpausmei, zīmēšanai, spēlēm, un fotogrāfiju  piestiprināšanai. Sortimentā Young Users by VOX ir pieejamas arī krāsainas grafikas, izglītojoši, un spēļu varanti: dambrete vai šautriņas, un mini basketbols. Ļauj bērnam pašam izvēlēties, savējās!!

Drēbju skapja Young Users by VOX  lietošanas komfortu paaugstina, plaši atveramas durvis ar soft-close sistēmu un diskrēti gumijoti rokturi.

Lielā platforma izrādīsies neaizstājama, ciemojoties mazajiem viesiem. Atliek uz tās novietot spilvenus, un mēs iegūstam ērtu soliņu.
Platforma ir pieejama opcija divos variantos: pirmajā var būt izvelkama liela atvilktne vai galds ar plašiem nodalījumiem, otrs variants liela plaša atvilktne mantām. Gumijotie riteņi mantu atvilktnei ir droši jebkuram grīdas segumam.
Telpas vidū novietotā atvilktne atvieglos telpas tīrīšanu, savukārt galdiņu varēsi izmantot kā pamatu zīmēšanai vai galda spēlēm.
Laminētā plātne ir izturīga pret nelieliem skrāpējumiem un bojājumiem, tā saglabās savu estētisko izskatu gadiem ilgi. Lai skapis būtu tīrs, vienkārši noslaukiet to ar mitru drānu.
Skapis ir balts. Priekšējie metāla pārklājumi ļaus tam piešķirt personisku raksturu.
Pasūtot mēbeles tu varēsi izvēlēties baltu vai melnu platformu?

Parametri:

  • Dziļums: 107.0 cm
  • Platums: 95.0 cm
  • Augstums: 194.0 cm
  • Masa: 123.4 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu