Izpārdošana -15%

Drēbju skapis 2D ar platformu 106×53 Young Users VOX

381.00

Apraksts

Pārdomāts drēbju skapis 2D no Young Users atvieglo bērniem uzturēt kārtībā savu istabu

Drēbju skapis Young Users ar atvilktņu bloku kopā ar citām Young Users kolekcijas mēbelēm, ļauj izveidot saskaņotu telpas iekārtojumu, kas izaugs līdzi bērna vajadzībām! Vieta drēbju skapja apakšā ir lieliski piemērota kurpēm un skolas mugursomai.
Lai drēbju skapja Young Users lietošana būtu patīkama, durvis un atvilktnes ir aprīkotas ar klusās aizvēršanas mehānismu. Komfortu palielina arī ergonomiskie gumijotie rokturi.

Pateicoties neitrālajam baltajam stilam, drēbju skapis kalpos bērnam vēl vairākus gadus

Lai piešķirtu drēbju skapim 2D no Young Users kolekcijas radošu raksturu, pietiek tikai ar metāla fasāžu priekšējo uzliku iegādi. Tā ir ideāla vieta fotogrāfijām, piezīmēm, dažādām spēlēm un jautrībai ikdienā! Nemēģini to visu atkārtot uz sava skapja!!!
Ja skapja īpašniekam vajadzības palielinās, mēs varam viegli paplašināt uzglabāšanas vietu. Pietiks tikai ar opciju skapja platformu vai  un antresolu drēbju skapim.
Ja neizmantosi platformu, mēbeles būs jānovieto uz īpašām kājām, ir iekļautas komplektā!

Apskatiet arī citus risinājumus no Young Users kolekcijas

Skatiet arī citus risinājumus no Young Users kolekcijas: drēbju skapis ar garāku platformu un drēbju skapis ar īsāku platformu. Ja jums ir tukšs stūris, kuru apmēbelēt, tad apsveriet iespēju iegādāties stūra skapi.
Izmantojiet programmu VOXBOX, lai redzētu, kā jaunā mēbele iederēsies  interjerā.

Uz augšu