Drēbju skapis 2D Young Users VOX

299.00

Apraksts

Pārdomāts drēbju skapis atvieglo

Pārdomāts drēbju skapis atvieglo jaunajiem lietotājiem uzturēt kārtībā: drēbes, apavus un dažāda lieluma mantas. Skapis kopā ar citām Young Users kolekcijas mēbelēm, ļauj izveidot saskaņotu telpas iekārtojumu, kas augs līdzi bērna vajadzībām. Vieta skapja apakšā ir lieliski piemērota kurpēm un mugursomai.
Lai mēbeļu lietošana būtu patīkama, durvis un atvilktnes ir aprīkotas ar mīkstas aizvēršanas mehānismu. Komfortu palielina arī ergonomiskie rokturi.

Pateicoties neitrālajam stilam, drēbju skapis var kalpot bērnam vēl vairākus gadus

Pateicoties neitrālajam stilam, drēbju skapis var kalpot bērnam vēl vairākus gadus. Lai piešķirtu tam radošu raksturu, pietiek ar metāla priekšējo uzliku iegādi. Tā ir ideāla vieta zīmējumiem, piezīmēm vai pat spēlēm un jautrībai.
Ja jauna īpašnieka vajadzības palielinās, mēs varam viegli paplašināt uzglabāšanas vietu. Pietiek, tikai ar  skapja platformu (pieejama arī versijā ar šaurāku atvilktni) un īpašu pagarinājumu.
Ja jūs neizmantojat platformu, mēbeles jānovieto uz īpašām kājām!

Skatiet arī citus risinājumus no Young Users kolekcijas

Skatiet arī citus risinājumus no Young Users kolekcijas: drēbju skapis ar garāku platformu un drēbju skapis ar īsāku platformu. Ja jums ir tukšs stūris, kuru apmēbelēt, apsveriet iespēju iegādāties stūra skapi.
Izmantojiet programmu VOXBOX, lai redzētu, kā jaunā mēbele iederēsies  interjerā.

Parametri:

  • Dziļums: 53.0 cm
  • Platums: 106.0 cm
  • Augstums: 159.0 cm
  • Masa: 69.2 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu