Divdurvju drēbju skapis 185x93cm Simple by VOX

379.00

Apraksts

Divdurvju skapis Simple VOX ir telpa drēbēm, kura interjers veidots balstoties uz pētījumiem par apģērbu uzglabāšanu.

Drēbju skapja Simple by VOX kreisajā pusē ir četri plaukti, un katrs ar regulējamu augstumu. Skapja labajā pusē ir divas drēbju stangas  viena augšējā daļā fiksēta pastāvīgi, otra drēbju stanga ar augstuma regulēšanas iespējām. Skapja iekšpusē ir LED apgaismojums ar kustības sensoru  tas iedegas, atverot skapi. LED apgaismojums ļauj paņemt drēbes, neieslēdzot gaismu telpā!
Ja vēlies mainīt drēbju skapja izkārtojumu, jebkurā laikā vari pārvietot plauktus un drēbju stangu uz citu augstumu.
Durvīm ir aizvēršanas klusā Silent System, lai pat tad, kad durvis tiek netīšām strauji aizvērtas, tās klusi aizvērtos bez trokšņa.

Skapja korpuss ir izgatavots no Egger plātnēm , un fasādēm ir matēta apdare Soft Touch Laka -kas pēc taustes sajūtām līdzīga gumijotai virsmai. Durvju eņģes ir no Hettich furnitūras kompānijas ,kas garantē kvalitāti un izturību! Iesakām opciju papildu mantu uzglabāšanai, izvēloties antresolu divdurvju  drēbju skapim Simple By VOX!

 Divdurvju skapja Simple by VOX durvīm ir aizvēršanas klusā Silent System, lai tad kad durvis tiek nejauši strauji aizvērtas, tās klusi aizvērsies bez trokšņa

Izmēģini vizualizācijas programmu VOXBOX , un pielāgo skapi savam interjeram! Tur tu varēsi paspēlēties ar krāsu kombinācijām, un izvēlēties atbilstošāko  variantu savam interjeram. Programmu VOXBOX, un citas Simple by VOX  kolekcijas mēbeles atradīsi mūsu mēbeļu internetveikala galvenajā lapā

Piezīme: Simple skapim cena var būt dažāda! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētā  korpusa, fasādes krāsas un atbalsta kājām! Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā skapja gala cenu! Pasūtot Simple skapi komentārā varat ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, fasādes, rokturus, un kāda tipa atbalsta kājas!

KRĀSAS:
Korpuss  krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola.
Fasādes krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola.
Kājas pēc izvēles: melnā sliede,
Kvadrātveida kājas baltas, melnas, pelēkas vai ozola krāsā,
Melnās slīpas kājas,
Ovālas ozolkoka kājas!

Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas pievienojiet augstumam un 9 cm!!!

IZMĒRI

  • Platums: 92,5 cm
  • Dziļums: 57 cm
  • Augstums: 185 cm
  • Svars: 88 kg

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Divdurvju drēbju skapis 185x93cm Simple by VOX”
Uz augšu